У Черкасах планують купити сіль для посипання доріг за ціною, що вища, ніж ринкова

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради планує купити 500 тонн технічної солі за 650 тисяч гривень.

Про це повідомляється у системі "Прозорро".

Таким чином, 1 тонна солі може обійтися місту у 1 300 гривень. І це ціна вища, ніж ринкова, яка на сьогодні становить щонайменше 880 грн за тонну (без доставки).

На сторінці продавця спеціалізованого сайту продажів вказана ще нижча вартість солі, але телефоном він повідомив, що днями вона зросла.

Є продавці, які пропонують цей товар за 980 грн за тонну, є й сіль узагалі по 1 800 грн. за тонну, але це вже зі спеціальними додатками від злежування, фасована і т.ін.

У минулому сезоні, за інформацією видання "Наші гроші",  міські ради, комунальні та державні підприємства уклали 25 угод про закупівлю солі для посипання доріг вартістю більше, ніж 100 тис грн. кожна. А їхня загальна сума становить 12,75 млн грн.

У топ 25 "зотих" та "позолочених" цін на сіль для посипання доріг у вересні 2016 року – лютому 2017 року увійшли, зокрема, і черкаські замовники та постачальники.

скрін з nashigroshi.org

скрін з nashigroshi.org

Згідно з умовами нинішнього тендеру, сіль купуватимуть для КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів", яке забезпечує функціонування інфраструктури автомобільного та міського транспорту. Сіль потрібна для боротьби з ожеледицею.

Аукціон запланований на 14 вересня. Термін постачання товару: 2 жовтня —  31 грудня 2017 року.