ДАБІ скасувала дозвіл на будівництво ЖК “Берген”, але роботи тривають

Державна архітектурно-будівельна інспекція анулювала дозвіл на скандальне будівництво ЖК "Берген" по вулиці Потєхіна, 9 біля Голосіївського лісу ще 28 липня.

Про це повідомляється на сторінці "Об'єднання громадян "Вартові Голосієва" у Фейсбук.

"28 липня Державна архітектурно-будівельна інспекція України своїм наказом анулювала дозвіл на виконання будівельних робіт від 26.11.2015 № ІУ 115153300647 на об'єкт "Комплексна забудова території (будівництво житлових будинків, об'єктів обслуговування житлових будинків по вул. Полковника Потєхіна, 9 у Голосіївському районі м. Київ", - йдеться в повідомленні.

Активісти вимагають від МВС та Національної поліції пояснити, на яких підставах підрозділи правоохоронців з 2 по 8 серпня створювали "живий коридор" та забезпечували проїзд будівельної техніки фірми на незаконне будівництво в той час, коли ДАБІ вже офіційно скасувала дозвіл на це будівництво.

Пізніше активісти повідомили, що, не дивлясь на заборону ДАБІ, роботи зі зведення ЖК "Берген" продовжуються.

Як повідомляв "Ні корупції!", 26 липня будівельна група "Фундамент", не маючи жодних законних підстав для початку будівельних робіт, почала завозити техніку і людей на будівельний айданчик за адресою вул. Потєхіна, 9 у Києві, де на замовлення СБУ зводиться ЖК "Бегрен".

У червні ініціативна група мешканців з вул. Полковника Потєхіна зареєструвала в Київраді місцеву ініціативу "Про зміну меж Національного природного парку "Голосіївський", під якою вже зібрали більше 2 500 підписів (при 1000 необхідних) всього за 30 днів.

Відповідна ініціатива зареєстрована на сайті Київської міської ради.

У проекті рішення Київради, що супроводжує ініціативу місцевих мешканців, йдеться про скандальну ділянку СБУ, яку забудовує ДБК-7, зводячи з численними порушеннями багатоповерхівки ЖК “Берген”.

Як повідомляв "Ні корупції!", історія протистояння громади Голосієва із забудовниками, що зводять ЖК «Берген» на вул. Потєхіна, 9 впритул до Голосіївського лісу на замовлення СБУ, почалася взимку, коли люди побачили, що поруч із їхніми будинками встановили паспорт нового об’єкта, відповідно до якого, зведення багатоповерхових будинків має завершитися у 2019 році.

Тоді мешканці вул. Потєхіна кілька тижнів поспіль протестували проти будівництва житлового комплексу на 3268 квартир.

Після низки пікетів у Службі безпеки України начебто вирішили «зняти соціальну напругу» через призупинення проведення будівельних робіт, поки пристрасті не вщухнуть.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", Служба безпеки України взялася через суд дотискати місцевих мешканців з вулиці Полковника Потєхіна, 9, що у Голосіївському районі столиці, щоб все таки побудувати багатоповерховий житловий комплекс поруч із їхніми будинками, а також впритул до Національного природного парку «Голосіївський».

Читайте також АКТИВІСТИ VS ЗАБУДОВНИК: ПЕРША ПЕРЕМОГА У БОРОТЬБІ ПРОТИ КАМ’ЯНИХ ДЖУНГЛІВ ГОЛОСІЄВА

СБУ ПЕРЕЖИВАЄ АЖ ДО СУДУ, ЩОБ БУДИНОК З ЇЇ КВАРТИРАМИ ЗДАВСЯ ВЧАСНО