В Україні лише п’ять державних компаній є прибутковими

Аналіз результатів роботи сектору державних підприємств за 2016 рік показав, що в Україні лише п'ять державних компаній є прибутковими.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає УНН.

"Прибутковими є сектор нафти і газу, сектор енергетики і машинобудування. Всі решта - вони є збиткові і взагалі можна сказати, що 5 компаній в Україні власне і демонструють результат. Прибутковими компаніями є "Нафтогаз", АМПУ, "Укренерго", "Укргідроенерго" і "КБ "Південний". Всі решта - 90 компаній, вони сукупно показують збиток, майже 10 млрд грн, і врешті демонструють, що управління державною власністю залишається проблемною і больовою точкою в Україні", - сказав він.

Як вже писав "Ні корупції!" у своєму матеріалі "Не логічно, але факт: ДП бідують, а їх директори процвітають", ми співставили фінансові показники – прибутки і збитки – державних підприємств (ДП), що підконтрольні Державному управлінню справами (ДУС), за 2016 рік, із зарплатою їх керівників, а також матеріальним станом, і виявив цікаву тенденцію - те, що підприємство бідує, зовсім не означає, що бідує і його керівник.

При цьому, як ми також повідомляли, попри гучні заяви керівників Державного управління справами (ДУС) про те, що економічно доцільніше позбутися всього майна ДУС, яке не використовується для забезпечення діяльності Президента України, в країні не тільки нічого не продали за три роки, але й навіть не визначилися зі списками майна, які мали передати Главі державі на підпис з метою продажу.

Ба більше, як перевірив «Ні корупції!», із сайту ДУС безслідно зник навіть попередній список майна, яке планували відчужити через ФДМУ. Той перелік склали ще у 2014 році, одразу після зміни керівництва в країні.

Відтак, вся ця машина з державних підприємств продовжує працювати або в мінімальний прибуток, або у відвертий збиток, який часто покривається з нашої з вами кишені.

При цьому керівники державних підприємств, попри свою неефективну роботу, судячи з фінансових показників очолюваних ними компаній, отримують досить пристойну зарплату із високим окладом, преміями і надбавками.