Суд «помилував» черкаського чиновника, який на 4 місяці спізнився з подачею декларації

Соснівський районний суд м. Черкаси звільнив від відповідальності директора комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» Черкаської міської ради Олега Ашавського, який невчасно подав декларацію.

Правопорушення визнали малозначним. Чиновник відбувся усним зауваженням.

Про це "Ні корупції!" стало відомо з відомостей Єдиного державного реєстру судових рішень.

Адміністративну справу про порушення вимог ч.1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  відносно директора КП «ЧЕЛУАШ» розслідувала Національна поліція управління захисту економіки в Черкаській області.

Встановлено, що чиновник несвоєчасно, без поважних причин, подав декларацію суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад.

Пана Ашавського призначено директором КП «ЧЕЛУАШ» відповідно до розпорядження Черкаського міського голови від 16.01.2017.

Декларацію, згідно із законодавством, він мав оприлюднити до дати розпорядження про призначення. Тобто 16.01.2017 року є кінцевою датою подачі відомостей.

«За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування …, декларація кандидата на посаду директора КП «ЧЕЛУАШ» …, подана до Реєстру 15.05.2017», - йдеться у судових документах.

Притягнений до відповідальності чиновник «в судовому засіданні вину не визнав, суду пояснив, що про необхідність подати декларацію перед призначенням на посаду він обізнаний не був, просив суд звільнити його від адміністративної відповідальності».

Суд звільнив чиновника від адмінвідповідальності. Провадження у справі закрили.