У Києві активісти перекривали проспект Науки через забудову скверу волонтерів АТО

У Києві ввечері у четвер біля скверу волонтерів АТО на перетині проспекту Науки та Стратегічного шосе активісти провели акцію протесту проти забудови скверу.

Понад сто активістів вимагали, щоб представники забудовника вивезли генератор і бетонні блоки, підготовлені для будівництва, передає LB.uа.

За інформацією волонтерів, на місці скверу в Голосіївському районі збираються побудувати торговий центр.

Оскільки переговори з представниками забудовника були безуспішними, люди вирішили перекрити рух проспектом Науки. Після цього вантажний автомобіль вивіз частину блоків і генератор.

Волонтери закликали активістів збиратися біля скверу до тих пір, поки не буде вивезено обладнання.

Нагадаємо, на початку серпня Вищий госпсуд підтвердив повернення в держвласність земельної ділянки по вул. Михайлівській, 24-26, на якій розташовано сквер Небесної сотні. Судовий розгляд тривав понад три роки.

Як повідомляв "Ні корупції!", напередодні близько сотні жителів київського мікрорайону Позняки перекрили вулицю Ревуцького в районі автозаправної станції, будівництвом якої вони незадоволені.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", два тижні тому мешканці проблемних будинків перекрили Харківське шосе в Києві. 

Протестували мешканці шести будинків, зведених київським підприємцем Анатолієм Войцеховським, який заснував будівельну піраміду.

У цих будинках, які досі були під'єднані до електропостачання за тимчасовою схемою, напередодні вимкнули світло. Через це зникла і вода - у будинках використовують електронасоси.

Будинки давно ввели в експлуатацію, але не прийняли на баланс через порушення, тому постачання води і енергії здійснюються як на будівельний майданчик.