На Закарпатті судитимуть керівника КП, бо він не подав е-декларацію

Ужгородською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру керівнику одного з комунальних підприємств на території Ужгородського району, який будучи суб’єктом декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

"Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, наразі здійснюється необхідний комплекс слідчих (розшукових) дій з метою зібрання доказової бази для скерування обвинувального за вказаним фактом до суду", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі додали, що згідно з санкцією статті 366-1 КК України за вчинення даного злочину передбачено покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомляв "Ні корупції!", вперше в Україні у середу, 8 лютого 2017 року, до суду було направлено обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування декларації.

Читайте також ПРИМУС ДО ЗВІТУ: ЯК КАРАТИМУТЬ ПОРУШНИКІВ ПРОЦЕДУРИ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

У НАЗК НЕМАЄ ДОСТУПУ ДО Е-ДЕКЛАРАЦІЙ СПІВРОБІТНИКІВ СБУ – СХЕМИ