Інформація про осіб, які отримали земельні ділянки не може бути обмежена

Ірпінський міський суд Київської області визнав визнав винною Гостомильську селищну раду у неповному наданні інформації на запит про земельні ділянки.

Про це йдеться у судовій постанові, повідомляє "Доступ до правди".

У першому запиті запитувач просив надати список осіб, яким були виділені земельні ділянки у Гостомелі із зазначенням їх адреси і площі, повної інформації про ім’я та по-батькові осіб, яким виділено земельні ділянки та адресу і площу цих ділянок.  Розпорядник надав прізвища та ініціали осіб, яким були виділені земельні ділянки, але у наданні іншої  інформації відмовив.

У другому запиті запитувач просив надати інформацію про кількість земельних ділянок, отриманих жителькою Гостомеля та її рідними, дат отримання, площі, місця розташування, призначення вказаних земельних ділянок.

На другий лист розпорядник надав інформацію щодо кількості отриманих земельних ділянок вказаними особами, а у наданні іншої інформації було відмовлено, з огляду на віднесення її до інформації з обмеженим доступом.

Не отримавши повної інформації, запитувач звернувся зі скаргою до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Суд дійшов висновку, що запитувана інформація не належить до інформації з обмеженим доступом та повинна бути надана заявнику.

Ірпінський суд, відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП закрив провадження у справі про адміністративні правопорушення у зв’язку із закінченням строків, передбачених ст. 38 КУпАП.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше ВСУ наказав Виноградівській міськраді надати прізвища тих, кому відчужено комунальні землі і майно. 

Читайте також ЗЕМЛЮ НА МІЛЬЙОНИ В УЖГОРОДІ ЗДАЛИ БЕЗ ПУБЛІЧНОСТІ ТА «ЗАЙВИХ» РОЗМОВ

У СЕЛАХ ПОБЛИЗУ РІВНОГО ЗА ДВА РОКИ РОЗДАЛИ 2411 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ПЛОЩЕЮ 234,3 ГЕКТАРИ