У Львові на 100 тисячах хабара викрили ревізора-інспектора

15 серпня 2017 року слідчими слідчого відділу військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Львівській області та внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Львівській області, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди старшим державним ревізором-інспектором відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Личаківської об'єднаної Державної податкової інспекції Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Грошові кошти в розмірі 100 тис грн призначалися за невідображення перевищення з боку фізичної особи-підприємця розміру загального річного доходу, а також непризначення в подальшому перевірки і нарахування штрафних санкцій.

"Неправомірну вигоду виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події. Правопорушницю затримано в порядку ст. 208 КПК України", - повідомили в ГПУ і додали, що наразі вирішуються питання щодо повідомлення вказаній особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Як повідомляв "Ні корупції!", на Харківщині упіймалась фіскал-хабарниця. Жінку затримали під час передачі їй другого грошового траншу - 8 тис грн. Загальна сума неправомірної вигоди склала 20 тис грн. За винагороду інспектор пообіцяла не проводити перевірок господарської діяльності, пов’язаної з вирощуванням та реалізацією сільськогосподарських культур, та не застосовувати штрафні санкції.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», на Івано-Франківщині затримали групу податківців-хабарників, які вимагали і отримали 2 тисячі доларів хабара.

Читайте також НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ЗЛОВИЛИ «ДУЕТ» ХАБАРНИКІВ-ПОДАТКІВЦІВ

ПОДАТКІВЕЦЬ «ПРОБАЧИВ» ПІДПРИЄМЦЮ 300 ТИСЯЧ ШТРАФУ ЗА 10% ВІД СУМИ