Олеся Дацко: У Департамента містобудування Львівської міськради відсутні повноваження затверджувати містобудівні умови та обмеження

Олеся Дацко, громадська активістка

Допоможу тим, хто скасовує містобудівні умови та обмеження забудовникам, які видані Департаментом містобудування або управлінням архітектури Львівської міської ради.

Судами неодноразово доведено:

- право мешканців оскажити рішення таких органів (навіть якщо це акт індивідуальної дії);

- відсутність повноважень у Департаменту містобудування та управління архітектури затверджувати містоубівні умови та обмеження, оскільки такі повноваження мав лише виконавчий комітет Львівської міської ради.

Відповідно до ч.1. ст. 72 (підстави для звільнення від доказування - авт.), обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Зокрема, судами неодноразово доведено, що начальник Департаменту містобудування Львівської міської ради не мав повноважень підписувати Накази про затвердження містобудівних умов та обмежень. Ці рішення судів набули законної сили і не сксовані судами вищих інстанцій: зокрема у справах: 876/10403/16, 461/9372/15-а, 876/7956/16.

Усі три справи мали ІДЕНТИЧНИЙ предмет спору щодо справи:

- У справі 876/10403/16 мешканці прилеглої забудови оскаржували затверджені управлінням архітектури Департаменту містобудування Львівської міської ради містобудівні умови та обмеження земельної ділянки на вул.Б.Хмельницького, 249 в м.Львові. Суд визнав право мешканців прилеглої забудови оскаржувати такий акт індивідуальної дії, оскільки він стосується прав позивачі.

Також суд задовольняє позовні вимоги, оскльки містобудівні умови та обмеження затверджені НЕ ПОВНОВАЖНОЮ ОСОБОЮ, і чітко встановлює, що затверджувати містобудівні умови і обмеження мав право лише виконавчий комітет Львівської міської ради.

- Окремо зазначимо, що у справі за аналогічним позовом К/800/19320/16 (461/9372/15-а) Вищий адміністративний суд повернув справу на новий розгляд саме через нез’ясування судами першої та апеляційної інстанції повноважень виконавчого комітету та Департаменту містобудування Львівської міської ради щодо видачі містобудівних умов та обмежень і їх затвердження.

Причому позивачем у справі був ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Львівської міської ради, а відповідачем – Департамент містобудування Львівської міської ради. Тобто сторони, які беруть учать у цьому спорі.

Виконавчий комітет долучив до справи у якості третьої особи мешканку сусіднього будинку, що межує з планованою забудовою – ОСОБА 1. І суди усіх інстанції погодилися, що таке долучення є обґрунтованим і має місце порушення прав цієї мешканки сусіднього із забудовою будинку.

Двічі суди першої та апеляційної інстанції у цій справі визнали порушення прав мешканців сусідніх будинків оскаржувати рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень, з чим погодився і суд касаційної інстанції, а потім підтвердив суд першої інстанції у рішенні, яке набуло законної сили, оскільки ТОВ «Єврольвів» відкликав апеляційну скаргу.

У рішенні Галицького районного суду м.Львова у справі 461/9372/15-а чітко зазначено:

«Аналіз повноважень Департаменту містобудування Львівської міської ради дає можливість прийти до висновку про вихід Департаментом містобудування Львівської міської ради за межі наданих повноважень при прийнятті оскаржуваного наказу. Суд вважає, що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на Богуна, 11, затверджені НЕ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ».

У справі 876/7956/16 батько пятьох дітей ОСОБА 2 оскаржував Наказ, виданий департаментом містобудування Львівської місткої ради, про затвредження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вул. Струмок-Масарика, 7. Суд визнав право батька дітей, які відвідують ДНЗ на вул. Масарика , 7, оскаржити рішення Департаменту містобудування ЛМР, а також чітко встановив відсутність повноважень Департаменту затверджувати містобудівні умови та обмеження.

ТОБТО, СУДАМИ ВЖЕ ВСТАНОВЛЕНІ ОБСТАВИНИ І ФАКТИ щодо ВІДСУТНОСТІ У ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛМР ПОВНОВАЖЕНЬ затверджувати містобудівні умови та обмеження.

І цей факт не потребує доказування, оскільки у вище перелічених справах сторонами були і Департамент містобудування і виконавчий комітету Львівської міської ради.

Олеся Дацко, сторінка "Скандальні забудови у Львові" у Фейсбуці