Одеський суддя Глуханчук «забув» задекларувати судно

Фото ілюстративне

Голова Одеського окружного суду Олег Глуханчук, який ще взимку разом із екс-членом виконкому Одеської міської ради Миколою Шурдою попався на керуванні автом в нетверезому стані, за що Вищою радою правосуддя був відсторонений від посади судді й відправлений до Національної школи суддів, не вніс до е-декларації відомості про водний засіб.

Водночас інформацію про судно Глуханчука можна знайти в Реєстрі суден малого флоту.

Зокрема, за свіжими даними Реєстру, на людину, ПІБ якої - Глуханчук Олег Васильович зареєстровано судно 2007 року випуску. В той же час в е-декларації за 2016 рік жодного водного засобу в розділі транспортні засоби не задекларовано.

При цьому в е-декларації за 2015 рік скандальний одеський суддя вказав причіп для човнів, який він придбав у 2007 році, хоча рік випуску Глуханчук зазначив 2010-й.

У декларації про доходи Олега Глуханчука за 2014 рік, суддя не вказав наявність жодної автівки чи водного засобу, зазначивши лише люксове авто дружини.

А ось у декларації за 2013 рік Глуханчук зазначив, що володіє дорогим авто й катером 2007 року випуску.

Вочевидь, елітну автівку він продав, адже в відомостях декларації за 2014 рік зазначено дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна в розмірі близько 300 тисяч гривень. Але катер, якщо вірити даним Реєстра, одеський суддя залишив за собою.

Наразі вартість подібного катеру може сягати 28 тисяч доларів США. Цю ціну продавець підтвердив у приватній бесіді.

Як повідомляв «Ні корупції», Олег Глуханчук і раніше «забував» декларувати все своє майно. Так, голова одеського адміністративного суду проходить по кримінальній справі за недекларування об’єкту незавершеного будівництва – будинку площею 450 квадратний метр.