Керівника відділення поліції в аеропорту «Київ» затримали через хабар

Генеральна прокуратура України заявляє, що спільно зі Службою безпеки затримала керівника відділення поліції в аеропорту «Київ» за підозрою в хабарництві.

Про це йдеться на сторінці ГПУ у Фейсбук.

За повідомленням ГПУ, затриманий «вимагав й отримав через посередника – адвоката від громадянина Узбекистану неправомірну вигоду в сумі сім тисяч доларів США».

"Під час отримання останньої частини грошових коштів вказаних осіб затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України", - повідомили в ГПУ і додали, що наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, притягнення винних осіб до відповідальності, тривають обшуки в адміністративних приміщеннях відділу поліції та за місцем проживання осіб, причетних до вчинення злочину, а також вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення адвокату та начальнику відділення поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Як повідомляв "Ні корупції!", у квітні цього року заступника генерального директора з питань експлуатації Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Романа Зазуляка затримали за вимагання та отримання хабара.