На Круглоуніверситетській забудовник намагався поновити скандальне будівництво

Вчора, 15 серпня, ТОВ «БЦ «Діамант Хол», яке понад півтора роки намагається звести торгівельний центр на пожежному проїзді на вулиці Круглоуніверситетській у центрі столиці, намагалось відновити будівельні роботи.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив місцевий мешканець і журналіст Володимир Хенгістов.

За його словами, забудову намагались відновити тому, що суддя Ігор Качур з Окружного адмінсуду скасував для них усі заборони від міста: протоколи комісії з надзвичайних ситуацій за підписом мера Києва, заборону на будівництво, а також повернув їм дозвіл на будівельний паркан і наказав не створювати перешкод.

«Цей суд тривав трохи більше місяця. Рішення прийняли без участі представників міста. Рішення не вступило в законну силу, оскільки КМДА подає апеляцію. Але Бугайчуки швидко найняли легіон тітушок і в 6 ранку нагнали свої бетоновози», - написав Хенгістов і додав, що люди викликали поліцію, яка розігнала тітушок.

«Єдине, що встигли Бугайчуки – вкрасти і вивезти частину бетонних блоків, которыми Департамент міського благоустрою закрив в’їзд на будмайманчик», - написав Хенгістов.

Своєю чергою, у КМДА заявили, що влада зробила все, що від неї залежить, аби зупинити незаконне будівництво на вулиці Круглоуніверситетській.

«Київська адміністрація зробила все, аби зупинити це незаконне будівництво. Сьогодні відновлення робіт не має жодної законної підстави та містить ознаки кримінального правопорушення. Будівельники намагаються відновити роботи. Контрольну картку на встановлення паркану – анульовано. Є протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, який призупиняє будь-які роботи, бо є ризик надзвичайної ситуації. Також є рішення апеляційного суду – припинити будь-які роботи, бо це може загрожувати місцевим мешканцям», – пояснив Тарас Панчій.

За його словами, забудовник сьогодні намагався відновити роботи, спираючись на рішення суду, що не набрало чинності.

«Сьогодні була спроба відновити роботи, при чому роботи супроводжували невідомі чоловіки кремезної статури, які залишили будмайданчик після прибуття поліції. Ми сподіваємося, що правоохоронні органи зможуть повністю зупинити будівництво», – сказав Тарас Панчій.

Раніше Департамент благоустрою КМДА встановив бетонні блоки, щоб упередити проїзд будівельної техніки на майданчик.

Читайте також ПРОТИ ЛОМА Є ПРИЙОМИ, АБО ЯК КИЇВСЬКА ВЛАДА «УГАМУВАЛА» ЗАБУДОВНИКА НА КРУГЛОУНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ