Черкаський суд повернув на посаду підозрюваного у хабарництві директора філії ДП «Інформ-Ресурси»

9 серпня слідчий суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси   Лариса Колода відмовила прокуророві відділу прокуратури Черкаської області у продовженні терміну відсторонення від посади директора Черкаської філії Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Інформ-Ресурси». Чиновника підозрюють у злочині, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України - одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Відомо, що 19 квітня 2017 року до керівника Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси» звернувся власник автомобіля VolkswagenPassat 1999 року випуску, який зберігається на штраф-майданчику.

За повернення автівки директор "попросив" 2200 (дві тисячі двісті) доларів США. Частина цих коштів призначалася на оплату вартості зберігання автомобіля VolkswagenPassat на спеціальному майданчикові. Решту ж власник авто мав передати начальникові ДП за безперешкодне повернення майна.

Для втілення свого задуму чиновник заручився допомогою колеги - начальника сектору з надання послуг із зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.

Власник авто перерахував на рахунок Філії 36 378 гривень, а 21 000 грн. мав передати чиновникові «за послуги».

Директора затримали 7 червня 2017 року за підозрою у хабарництві. Двома днями пізніше, 9 червня, його відсторонили від посади на два місяці.

Постановою першого заступника прокурора області від 4 серпня термін досудового розслідування у провадженні продовжено до 4 місяців - до 08 жовтня 2017 року. Оскільки, перебуваючи на посаді директора Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси» та маючи доступ до документів, пов'язаних зі службовою діяльністю,  директор може негативно впливати на хід досудового розслідування, прокуратура області клопотала у суді про продовження терміну його відсторонення від виконання службових обов'язків ще на два місяці.

Проте слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Лариса Колода відмовила у задоволенні цього клопотання.