Меморандум за зменшення судового збору підписали загалом 77 журналістів та активістів

До підписання Меморандуму за зменшення фінансових бар’єрів у справах про доступ до публічної інформації загалом долучилися 77 громадських активістів та журналістів.

Такими є дані Інституту масової інформації станом на 7 серпня, йдеться на сайті ІМІ.

Зокрема, серед підписантів є журналісти з центральних та регіональних ЗМІ, а також представники громадських організацій та волонтери.

Як повідомляв ІМІ, станом на 11 липня 17 журналістів, фрілансерів та громадських активістів підписали Меморандум за зменшення фінансових бар’єрів у справах про доступ до публічної інформації.

Станом на 12 липня ще 13 громадських активістів та журналістів долучилися до підписання Меморандуму за зменшення фінансових бар’єрів у справах про доступ до публічної інформації.

Нагадаємо, продовжується збір підписів під Меморандумом за зменшення фінансових бар’єрів у справах про доступ до публічної інформації.

Меморандум підписали Інститут масової інформації, Центр UA, Інститут розвитку регіональної преси, Центр демократії та верховенства права, Платформа прав людини, Харківська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Представництво Американської правозахисної організації Freedom House в Україні.