Академія закупить м’яса у юного підприємця, який надавав фейковий відгук про досвід

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 31 липня підписала договір на постачання м’яса з приватним підприємцем Сергієм Поздняковим вартістю майже 3,8 млн грн.

Про це стало відомо з системи Prozorro, повідомляють "Наші гроші. Львів".

Замовили десять найменувань м’яса: яловичину, курятину, свинину. Наприклад, охолоджену яловичину без кості по 130 грн/кг, охолоджене куряче філе – по 87 грн/кг, свинні медальйони – по 128 грн/кг, філе індика – по 115 грн/кг.

Участь у торгах також брали ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна» і ТОВ Торгова компанія «Агропродпром – сервіс», чиї кінцеві пропозиції були дорожчими на 1 тис. грн та 36 тис. грн відповідно.

Академія вже оголошувала майже аналогічні торги на закупівлю м’яса, які в результаті були відмінені через відхилення пропозицій усіх учасників. У них також брав участь підприємець Сергій Поздняков. Як тоді повідомляли «НГ. Львів», 23-річний львів’янин Сергій Поздняков зареєструвався підприємцем лише 31 травня, а при дзвінку на його мобільний 0978454356 оператор повідомляв, що номер не є дійсним. Тепер оператор повідомляє, що абонент є поза зоною досяжності.

Під час участі в цих відмінених торгах Сергій Поздняков надав відгук про аналогічні договори від двох підприємців, один із яких Віра Кубай припинила діяльність ще 1 березня цього року, хоча відгук від неї датований 6 червня цього року.

У ньому вона також повідомляє, що підписувала договір з Поздняковим 2 червня і у неї «не має жодних нарікань та претензій» до підприємця. Втім пропозицію Сергія Позднякова відхилили після публікації «НГ. Львів», однак невідомо чому, оскільки протокол відхилення, оприлюднений в Prozorro, стосується іншого підприємця.

У нових торгах на закупівлю м’яса Поздняков надав відгуки від діючих ПП «Салют Вест» і підприємця Володимира Борика.

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше "Наші гроші.Львів" встановили, що Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 23 червня замовила 12 тис. кг замороженої риби на майже 3,8 млн грн у приватного підприємця Вікторії Козак. 

Вікторія Козак зареєструвалась підприємцем 31 травня цього року, тобто вже через вісім днів після оголошення торгів на закупівлю риби.

Після розголошення цього факту Державна аудиторська служба вже рекомендувала Національній академії сухопутних військ ім. Сагайдачного розірвати угоду на 3,8 млн грн з 21-річної приватною підприємницею Вікторією Козак, яка також надавала несправжній відгук про досвід. А Військова прокуратура Львівського гарнізону проводитьперевірку цієї закупівлі у рамках кримінального провадження №42017140410000143 від 18 липня 2017 року.