Незадоволені будівництвом АЗС жителі київських Позняків перекрили вулицю

Близько сотні жителів київського мікрорайону Позняки перекрили вулицю Ревуцького в районі автозаправної станції, будівництвом якої вони незадоволені.

Про це повідомляє "Лівий берег".

Люди вважають АЗС небезпечною. Поряд з будівництвом розташовані кілька навчальних закладів і озеро Сонячне.

Конфлікт навколо будівництва на Ревуцького триває вже кілька місяців. Там пройшло кілька мітингів, деякі з них завершилися бійкою. Зараз заправка майже готова.

У середині липня Київська міська рада запустила процес розірвання договору на оренду земельної ділянки на вулиці Ревуцького, 8, де ведеться будівництво автозаправної станції. Наприкінці липня влада Києва повідомила, що домовилася з компанією "ОККО" про призупинення будівництва АЗС на Ревуцького. Але, як зазначають місцеві жителі, будівництво АЗС не припинилося.

Мережа АЗС "ОККО" входить до складу концерну "Галнафтогаз". Мажоритарним акціонером концерну є Віталій Антонов, серед міноритарних акціонерів - Європейський банк реконструкції та розвитку.

Як повідомляв "Ні корупції!", тиждень тому мешканці проблемних будинків перекрили Харківське шосе в Києві. 

Протестували мешканці шести будинків, зведених київським підприємцем Анатолієм Войцеховським, який заснував будівельну піраміду.

У цих будинках, які досі були під'єднані до електропостачання за тимчасовою схемою, напередодні вимкнули світло. Через це зникла і вода - у будинках використовують електронасоси.

Будинки давно ввели в експлуатацію, але не прийняли на баланс через порушення, тому постачання води і енергії здійснюються як на будівельний майданчик.

Читайте також ГАТНЕ: ЯК МІСЦЕВІ ДЕПУТАТИ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ БУДІВНИЦТВО АЗС НА ГАЗОГОНІ БІЛЯ ТРАСИ