Як у Борисполі ділять ремонти доріг на трьох

Згідно з даними порталу публічних закупівель «Прозорро», Головне управління житлово-комунального господарств виконавчого комітету Бориспільської міської ради Київської області закуповує послуги з ремонту доріг та тротуарів у трьох виконавців - Комунального підприємства «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління», приватного акціонерного товариства «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» та у Товариства з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона-10».

Причому, відбуваються такі закупівлі поза конкурсною процедурою, лише шляхом звітування про проведені закупівлі.

«Ні корупції!» покаже, скільки коштів іде на ці підряди та хто стоїть за приватними фірмами, що латають ями на дорогах та тротуарах у Борисполі.

Отже, найбільша кількість підрядів на ремонт доріг від Головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради дісталася місцевому комунальному підприємству «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління».

Підряди є на різні суми, однак найбільше їх на суму 199 000 гривень. Родзинкою таких підписаних між замовником і виконавцем підрядів є те, що коли замовник оголошує тендер на 199 000 гривень, то виконавець береться його виконати саме за 198 999 тисяч гривень або майже за таку суму.

Ось приклади таких закупівель на основі договорів, що розміщені в системі Прозорро:

Директором КП «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління» є Іван Миколайович Хворостянка. Згідно з офіційною біографією, у КП він працює понад 20 років. А з 1998 по 2006 роки Іван Миколайович був депутатом Бориспільської міської ради і очолював постійну депутатську комісію з питань землекористування та комунального господарства.

При цьому, як перевірив «Ні корупції!», у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутня е-декларація Хворостянка як директора КП.

Наступний улюблений підрядник з ремонту доріг Бориспільської міськради – приватне акціонерне товариство «Броварське шляхово-будівельне управління № 50», компанія екс-голови «Автодоріг України».

Вони без тендеру отримують підряди на різні суми, але, скажімо, коли йдеться про суму угоди на 199 000 тисяч, то вони повторюють історію попередників-комунальників і ремонтують дороги саме за 198 999 тисяч гривень або майже.

Відтак, маємо ситуацію, що хто б із підрядників і яку б вулицю в Борисполі не ремонтував, а все одно ремонт кожної обійдеться у 199 000 гривень.

Згідно з аналітичною системою Youcontrol, ПАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» понад 23 роки. Фірма має прописку у Броварах на Київщині. Засновники – акціонери фізичні особи у кількості 207 чоловік. Розмір статутного фонду - 1 419 163,20 грн. Керівник, підписант і кінцевий бенефіціарний власник – Гавриленко Віктор Федорович.

При цьому, як видно з договорів, що розміщені в системі «Прозорро», угоди від імені ПАТ підписував не зазначений у документах керівник і підписант, а перший заступник генерального директора Лахно Микола Іванович.

Віктор Гавриленко у 2002-2003 роках очолював ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України». А раніше, як повідомляють «Наші гроші», власником 84% акцій «БШБУ № 50» був громадянин Росії, ім’я котрого SMIDA не розкривала.

У портфоліо ПАТ – 121 судова справа.

Наприклад, наприкінці серпня 2016 року Служба автомобільних доріг у Херсонській області за результатами тендеру замовила ПАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50» поточний ремонт автодороги Р-57 Цюрупинськ-Гола Пристань-Скадовськ за 36,1 мільйона гривень. А вже в травні цього року поліцейські підозрювали, що ПАТ «Броварське ШБУ №50» закуповував матеріали у фірм, які можуть бути причетними до конвертації безготівкових коштів у готівку під виглядом отримання або придбання послуг, робіт та товарів. Суд ухвалив надати слідчим доступ до необхідних документів.

Крім того, 3 травня 2017 року суддя Печерського районного суду ухвалив надати доступ поліцейським до документів у кримінальному провадженні № 42017000000000596, внесеному до ЄРДР 03.03.2017 за фактом неправомірних дій службових осіб Комунальної корпорації «Київавтодор» та службових осіб переможців тендерних закупівель за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст.209, ч. 3 ст. 212 КК України. Досудовим розслідуванням, яке проводило Головне слідче управління Генеральної прокуратури України, встановлено, що службові та посадові особи КК«Київшляхбуд», ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», ПП «Київшляхбуд», ТОВ «Тілльман Інжинірінг», ТОВ «Будівельна компанія Ескадор», ТОВ «Основа» та ТОВ «Ростдорстрой» протягом 2016 року провели протиправних фінансових операцій, направлених на привласнення державних коштів, ухилення від сплати податків і обов'язкових платежів, легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 272,98 млн. грн., тобто в особливо великих розмірах.

Третій улюбленець Бориспільської міськради - Товариство з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона-10», яке, згідно з даними системи «Прозорро», без тендеру проведе капітальний ремонт тротуару на Книшовому меморіальному комплексі (м.Бориспіль, вул.Київський Шлях,33-б) на суму 1 365 548 тисяч гривень до грудня цього року.

Ремонтувати тротуари будуть тут. Згідно з даними Вікіпедії, комплекс відкрили у 2011-му році.

Згідно з аналітичною системою Youcontrol, Товариство з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона-10» належить родині Гнатків. Підписант і керівник – Гнаток Володимир Іванович. Засновники: Володимир Іванович, Олександр Володимирович і Дмитро Володимирович Гнатки. Кінцевий бенефіціарний власник – Гнаток Олександр Володимирович.

Фірма прославилася у 2014 році, коли у розпал бойових дій на Сході країни, Управління капітального будівництва Бориспільської міськради виділило ТОВ «Пересувна механізована колона – 10» понад 3 мільйони гривень на будівництво фонтану на центральній площі міста.

Ось так він будувався:

До речі, міська рада Борисполя, не лише регулярно замовляє підряди родині Гнатків, але ще й вигідно їм продає комунальні приміщення.

Своєю чергою, як повідомляє ZIK, фірма «Пересувна механізована колона-10» пов'язана із колишнім столичним чиновником – заступником директора Департаменту архітектури та містобудування КМДА Андрієм Вавришем: в Андрія Вавриша з нинішнім власником «ПМК-10» Олександром Гнатком був спільний бізнес.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»