Проїзд з України до Польщі кожному учаснику нашої збірної обійшовся у понад 16 тисяч

Міністерство молоді та спорту України відзвітувало про витрачені кошти на участь нашої збірної в Х Всесвітніх іграх з не олімпійських видів спорту. Так, держава витратила на проїзд до сусідньої Польщі й переміщення по Україні на кожного збірника понад 16 тисяч гривень.

Про це стало відомо з офіційної відповіді на запит «Ні корупції!».

Так, у Міністерстві зазначили, що офіційна делегації України складалася з 148 осіб, з яких за державний кошт до польського Вроцлаву їздили 138 людей, з них 80 спортсменів, 48 тренерів та 10 суддів.

Загалом на участь нашої команді у змаганнях держава витратила понад 11,5 мільйонів гривень. Проживання національної збірної обійшлося державі 55 460 євро і 1,6 тисяч доларів США. На дорогу по Україні й до Вроцлава й назад було витрачено 2,294 мільйони гривень, тобто на кожного приблизно 16,623 тисяч гривень лише на дорогу. А решта – це десь 7,5 мільйонів гривень – вочевидь, витрачені на костюми, інвентар і добові розходи для збірної.

При цьому приблизна ціна квитків з Києва до Вроцлава лоукостом складає близько 2,8 тисяч гривень в один бік. І це найдорожча пропозиція. Вартість спортивного спорядження десь тисяча гривень додатково на рейс.

Зі Львова вартість квитків ще нижча.

Українська компанія «МАУ», яка не має прямих перельотів до Вроцлава, але літає до Варшави, пропонує квитки з багажем приблизною вартістю 1600 гривень в один бік.

Найдорожчий квиток на потяг, наприклад, з Одеси до Києва складає 500 гривень із білизною і чаєм.