Поліція відтіснила мешканців, щоб на скандальне будівництво СБУ пройшла техніка

У Голосіївському районі Києва співробітники Національної поліції організували "живий коридор", щоб відтіснити протестувальників проти скандального будівництва житлового комплексу на вулиці Потєхіна, 9 і пропустити на будмайданчик техніку забудовника.

Про це повідомили активісти Об'єднання громадян "Вартові Голосієва" на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні на перехресті вул. Полковника Потєхіна і Героїв Оборони в Голосіївському районі столиці "нова поліція" знову використовує старі методи, допомагаючи забудовнику протягувати техніку на будмайданчик, незважаючи на більш ніж дворічний протест місцевих жителів, більшість з яких виступає проти грандіозного будівництва впритул до Голосіївського лісу", - йдеться в повідомленні.

Пізніше активісти ОГ "Вартові Голосієва" повідомили про те, що інвестор-забудовник ЖК "Берген", проти будівництва якого вони виступають, запропонував їм "відступні" у розмірі 10 мільйонів гривень.

"За 10 мільйонів гривень "Вартові Голосієва" повинні публічно заявити про припинення протесту проти незаконного будівництва на Потєхіна, 9 біля НПП "Голосіївський"", - написали активісти.

Читайте також СТРОИТЕЛЬНЫЙ СКАНДАЛ В КИЕВЕ: В ШАГЕ ОТ ГОЛОСЕЕВСКОГО ЛЕСА ХОТЯТ СОЗДАТЬ ЖИЛКОМПЛЕКС НА ТРИ ТЫСЯЧИ КВАРТИР

АКТИВІСТИ VS ЗАБУДОВНИК: ПЕРША ПЕРЕМОГА У БОРОТЬБІ ПРОТИ КАМ’ЯНИХ ДЖУНГЛІВ ГОЛОСІЄВА

СБУ ПЕРЕЖИВАЄ АЖ ДО СУДУ, ЩОБ БУДИНОК З ЇЇ КВАРТИРАМИ ЗДАВСЯ ВЧАСНО