Департамент транспортної інфраструктури КМДА очолив Сергій Симонов

З 4 серпня Сергія Симонова призначено директором Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Підписано відповідне розпорядження Київського міського голови.

Як повідомляє прес-служба КМДА, заступник голови КМДА Микола Поворозник представив колективу Департаменту нового керівника.

«Транспортна галузь столиці – один з пріоритетних напрямів розвитку міста. Сьогодні ми працюємо над змінами у цій сфері: новий транспорт, вдосконалення маршрутів руху громадського транспорту, ремонт автошляхів та шляхопроводів та впорядкування системи паркування. Всі ці напрями потрібно поліпшувати та розвивати, тому бажаю Вам знайти ту лінію керівництва колективом, яка приведе до позитивних результатів. Натхнення, енергії та завзяття у цій непростій справі», – сказав Микола Поворозник під час зустрічі з колективом Департаменту.

Згідно з офіційною біографією, Симонов Сергій Анатолійович народився в Авдіївці на Донеччині. У 2005 році отримав диплом магістра з правознавства  Донецького національного університету, а в 2014-му - диплом магістра державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

До призначення директором Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) працював заступником директора Департаменту – начальником управління зв’язку та інформатизації Департаменту.

А з лютого 2015 року по квітень 2016 року був генеральним директором КО «Київзеленбуд». 

Як повідомляв "Ні корупції!", в результаті аудиту закупівель товарів, робіт та послуг КО «Київзеленбуд» у 2015-2016 роках на загальну суму 33 368,778 тис. грн. виявлено фінансових порушень на загальну суму 10 327,451 тис. грн.; операцій з ризиком втрат на загальну суму 13 651,42 тис. грн.; операцій з втратами на загальну суму 10 270,746 тис. грн., серед яких оціночні втрати 1 438,008 тис. гривень. 

Після аудиту перевіряльники з КМДА рекомендували «Київзеленбуду» притягнути до відповідальності винних осіб.

Читайте також ПОРОШЕНКО ВЫШЕЛ НА МАРШРУТ