Суд виправдав генерала Держприкордонслужби, який отримав 10 років за хабар

Апеляційний суд Києва скасував вирок екс-керівникові департаменту матеріально-технічного матеріального забезпечення Держприкордонслужби Олегу Лантвойту, який отримав 10 років в'язниці за хабарництво.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Ось така інформація адвоката засудженого/на цей час виправданого судом генерал-лейтенанта Лантвойта. Такий факт має місце", - написав він, зазначивши, що буде внесена касаційна скарга на рішення Апеляційного суду.

"Ми переконані у належності та достатності зібраних і оцінених судом першої інстанції наших доказів, які лягли в основу вироку про покарання у вигляді позбавлення волі Лантвойта на 10 років. Будемо боротися", - зазначив Матіос.

Як повідомляв "Ні корупції!", з листопада 2015 року Дарницький райсуд Києва засудив до 10 років в'язниці екс-директора департаменту забезпечення Держприкордслужби Олега Лантвойта за отримання хабара в розмірі 0,3 млн гривень.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали Олега Лантвойта у травні 2014 року під час отримання хабара у розмірі майже 350 тисяч гривень.

Директор департаменту отримав їх від представників комерційних структур, яким гарантував перемогу на конкурсних торгах із закупівлі речового майна для потреб прикордонної служби. Генерал планував внести зміни до кваліфікаційних вимог та документації конкурсних торгів, які унеможливлювали конкуренцію інших учасників тендерних процедур

Також, як повідомляв "Ні корупції!", колишні начальник Чернівецького прикордонного загону і його заступник Ігор Мосійчук і Михайло Паламарчук отримали по 2,5 роки позбавлення волі за шахрайство, хоча головний військовий прокурор на всю країну оголосив про затримання цих осіб на вимаганні хабара.

Читайте також Херсонські прикордонники вигадують ідеї, як побороти корупцію в загоні