Причал в Одесі реконструюють за 787 мільйонів гривень

Завершився один з найкрупніших тендерів на реконструкцію причалу в Одеському порту. Наприкінці липня керівництво Одеської філії держпідприємства «Адміністрація морських портів України» підписало договір з переможцем торгів на суму 787,557 мільйонів гривень. Початкова ціна перевищувала 864 мільйони гривень. При цьому конкурс раніше був провалений.

Нагадаємо, ще восени минулого року «Ні Корупції!» опублікував розслідування про наміри АМПУ без проведення тендеру віддати мільярд! гривень на реконструкцію причалу в Одеському торговому порту компанії з офшорним слідом ТОВ «Металзюкрейн корп. лтд». Після розголосу і звернення до НАБУ держпідприємство таки оголосило тендер на проведення робіт, знизивши початкову ціну до 864 мільйонів гривень.

Але взимку тендер з якихось причин провалився – АМПУ торги відмінила. Пізніше тендер оголосили знову. Згідно з інформацією порталу «Прозорро», на конкурс подались шість компаній, тендерний комітет допустив до торгів лише дві.

Слід зазначити, що згідно з аналітичною системою YouControl, підприємство ТОВ «Ремонтно-будівельний трест «ЧМП» може бути пов’язаним із компанією «Металзюкрейн корп. лтд», яка планувала отримати цей підряд без проведення торгів.

У будь-якому випадку тендер дозволив значно заощадити державні кошти.

За даними договору, роботи завершаться більше ніж через два роки.