Гнап: Поки не змінять систему розрахунків за парковку, всі заяви мера про розгін паркувальників будуть лише перефарбовуванням прогнилої корупційної годівниці

Припустимо, Кличко розігнав київських паркувальників. Чи варто при цьому платити за парковку в Києві через паркомати? Зовсім ні. Ну, або треба платити набагато менше ніж сьогодні.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав журналіст-розслідувач Дмитро Гнап і пояснив, чому.

"Подивіться на це фото. Це талон на паркування, який я сьогодні купив в одному з київських паркоматів. Година паркування на вулиці Толстого мені обійшлася в 10 гривень. Але куди йдуть оплачені мною гроші? Подивіться: з 10-ти гривень тільки 2 гривні 20 копійок має піти в міський бюджет як паркувальний збір. Більша ж частина платежу: 7 гривень 80 копійок - це так звані "послуги з паркування", оплата за які залишається в касі комунального підприємства "Киїтранспарксервіс". Що це за "послуги з паркування"?", - написав Гнап.

"Я багато разів питав про це в "Київтранспарксервісі". З переляканими очима тамтешнє керівництво розповідало, що це і нанесення розмітки фарбою, і встановлення дорожніх знаків, і зарплатня дирекції, і оплата купівлі паркоматів. Останнє - точно брехня, тому що всі паркомати в Києві купувалися окремо за бюджетні кошти, при чому, за завищеною ціною, через що соратниця Черновецького пані Погібко досі в бігах по закордонах. Відтак, 78% грошей офіційно зібрані на київських парковках потрапляють не в бюджет, а в касу "Київтранспарксервіса", де безслідно зникають", - пише журналіст. 

За словами Гнапа, він з колегами неодноразово пропонували київським чиновникам ліквідувати плату за "послуги з паруквання" і зробити всі 100% плати за паркування - місцевим транспортним збором з водіїв - як в Берліні чи Парижі. Щоб "Київтранспарксервіс" перетворився фактично на підрозділ фіскальної служби, який збирає місцевий податок з автовласників. Тоді все просто. Фіскали з "Парксервісу" зібрали 300 мільйонів гривень з водіїв, перерахували всю суму до бюджету, натомість отримали 20 мільйонів гривень на своє утримання.

"Але київські чиновники і відповідний департамент Мінрегіонбуду так не захотів. Ні! Вони наполягли, щоб все залишити як зараз. А зараз це так: "Київтранспарксервіс" збирає 300 мільйонів гривень з парковок, в бюджет передає в кращому разі 20 мільйонів гривень як паркувальний збір. Решту - 280 мільйонів гривень підприємство залишає в касі як дохід від господарської діяльності отриманої від продажу "послуг з паркування". Тільки не питайте тільки, куди діваються гроші з каси "Київтранспарксервісу". Це підприємство попри просту і грошовиту бізнес-модель є збитковим. Ось доказ ви можете знайти на сайті "Парксервісу" в розділі "Фінансова звітність", - написав Гнап і додав:

"Три мільйони гривень збитків за минулий рік. Збитків! При тому, що у "Київтранспарксервіса" близько 90 тисяч паркувальних місць в Києві. Навіть, якщо одне місце дає лише 10 гривень в день, загальний дохід на рік = 324 мільйони. Але точна цифра може бути набагато більша через те що:

- сюди не включені нічні парковки

- мухлювати з паркоматами і проданими талонами можна як заманеться. Бо вони не під'єднані до мережі і не мають навіть блоків пам'яті, тобто обнулити паркомат можна просто через "вкл/викл."

- часто гроші збираються там, де парковки не облаштовані належним чином (немає розмітки, знаків, паркоматів) і т.д.".

За словами Гнапа, всі ці сотні мільйонів безслідно зникають в кишенях паркувальної мафії та київських чиновників. А нам розповідають кожен рік про плани реформувати паркувальну службу столиці.

"Відтак, нинішня ідея Кличка розігнати похмурих хлопців в помаранчевих кашкетах і синіх сорочках - чергова імітація бурхливої діяльності. Поки не буде грунтовно змінена система розрахунків за парковку, поки не будуть скасовані "послуги з паркування" і не впроваджений 100% паркувальний податок з прозорим механізмом його збору і розподілу, всі ці заяви мера будуть лише перефарбовуванням прогнилої корупційної годівниці. Годівниці, яка багато років живить сотнями мільйонів гривень київських чиновників та правоохоронців", - підсумував Гнап.

Нагадаємо, київський міський голова Віталій Кличко заявив, що з 10 серпня столиця переходить на безготівкову оплату паркування: водії можуть сплатити через паркомат, sms чи придбати місячний талон на паркування. 

«Ми не маємо права оштрафувати безвідповідального водія, який залишив свою машину, чи евакуювати авто. Тим не менше, порядок треба навести. Тому з 10 серпня обігу готівкових коштів у сфері паркування столиці не буде взагалі. І паркувальників не буде. Водії можуть оплатити парковку через паркомати, sms чи місячні талони на оплату парковки, які можна купити в кіосках продажу преси чи інформаційних кіосках», – сказав Кличко і додав, що такий експеримент триватиме до набрання чинності так званого «закону про паркування».

«З 10 серпня людський фактор буде мінімізований. Якщо хтось після 10 серпня вимагатиме з вас готівку за парковку, можете сміливо дзвонити в поліцію. Дуже сподіваємося на відповідальність водіїв. А цей великий обіг тіньової готівки повинен перестати існувати», – наголосив мер столиці.

Читайте також СТОЛИЧНИЙ ПАРКСЕРВІС: БОРОТЬБА КОРУПЦІЇ З ЗАКОНОМ

У СТОЛИЦІ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «ЧЕСНА ПАРКОВКА»