Подружжя лікарів військового шпиталю прикупило люксове авто й будинок на курорті

Лікарі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону подружжя Аврамових у позаминулому році, коли на Сході України йшли запеклі бої, придбали великий дім у відомому курортному селищі Затока та люксову іномарку в рік випуску.

Про це йдеться в е-декларації медиків.

Так, зокрема Петро Аврамов, який обіймає посаду начальника клініки шпиталю, в 2015 році придбав будинок на більше, ніж 165 квадратних метрів у Затоці Одеської області. Вартість нерухомості в цьому місці нерідко перевищує мільйон гривень. Також Аврамов у цьому ж році отримав земельну ділянку в Затоці площею 50 квадратних метрів.

Посадовець не вказав, яку суму він виклав за елітну нерухомість.

Крім того, в Аврамова ще є велика квартира в Одесі на 107 квадратів, будинок в одному з селищ Одеської області, комора, а у дружини – машиномісце.

Але будинок в Затоці став не єдиною цінною покупкою подружжя Аврамових у позаминулому році. Так, Тамара Аврамова, яка разом із чоловіком працює лікарем-гінекологом у одеському військовому шпиталі, у 2015 році стала власницею люксової автівки «Тойота» того ж року випуску. Наразі на вторинному ринку вартість подібного авта в середньому складає 25 тисяч доларів США.

При цьому в Петра Аврамова також є іномарка 2008 року випуску, яку він придбав у тому ж році. Зараз вартість машини близько 10 тисяч доларів США.

Звідки у звичайних лікарів такі статки, невідомо. Адже за 2016 рік на двох подружжя Аврамових заробило приблизно 285 тисяч гривень.

Згідно з офіційною декларацією, ніяких заощаджень чи бізнесу Аврамови не мають.