Працівниця міграційної служби отримала три роки ув’язнення за дев’ять тисяч хабара

Працівницю міграційної служби Львівщини засудили до трьох років ув'язнення за те, що вимагала 9 тисяч гривень хабара за виготовлення паспортів України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

У прокуратурі нагадали, що у квітні минулого року жінка вимагала неправомірну вигоду у чоловіка, який звернувся до зазначеного відділу для отримання у терміновому порядку паспортів громадян України для себе, доньки та ще чотирьох осіб. 

Наступного дня, охоча до легкої наживи громадянка, все ж отримала від вказаної особи 9 тис грн грошових коштів, з яких 4 тис грн – для оплати офіційних платежів, а 5 тис грн – у якості неправомірної вигоди.

"Обвинуваченій призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їй майна", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Як повідомляв "Ні корупції!", в Одесі на хабарі впіймали працівників ДМС, які займалися систематичним хабарництвом. Так, за один день правоохоронці затримали спеціаліста сектору ГУ ДМС в Одеській області, який вимагав та одержав від громадянки 1500 гривень неправомірної вигоди за непритягнення її до адміністративної відповідальності та невтручання у підприємницьку діяльність. А також викрили спеціаліста служби, що  вимагав та одержав від особи без громадянства 1000 гривень за уникнення відповідальності.