Екс-заступника глави МОЗ Василишина таки судитимуть

Прокуратура міста Києва оскаржила рішення Печерського райсуду столиці, яким обвинувальний акт стосовно колишнього заступника Міністра охорони здоров'я України повернуто прокурору.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

За інформацією прокуратури, 2 серпня Апеляційний суд міста Києва задовольнив апеляційну скаргу прокурора та повернув обвинувальний акт відносно екс-високопосадовця МОЗ на новий судовий розгляд до Печерського районного суду міста Києва.

Як повідомляв "Ні корупції!", колишній заступник Міністра охорони здоров'я України спільно з завідувачем відділення Олександрівської лікарні створили систему поборів з практикуючих лікарів за надання їм можливості здійснювати свої функціональні обов'язки, зокрема проводити операції у вказаній лікарні. За корупційною схемою ряд лікарів центру були зобов’язані передавати їм гроші, які отримували від пацієнтів.

Підозрюваним інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

На початку цього року, як ми повідомляли, у прокуратурі Києва на запит «Ні корупції!» відмовилися надавати інформацію про те, чи завершене досудове розслідування у справі колишнього заступника міністра охорони здоров’я України Романа Василишина, якого влітку цього року спіймали на хабарі.

При цьому у запиті не йшлося про надання власне інформації досудового розслідування, а йшлося лише про підтвердження або спростування факту завершення досудового розслідування.