В Одеській юракадемії на запит “Ні корупції!” не відповіли, навіщо їм потрібен президент Ківалов

Ректор Національного університету «Одеська юридична академія», екс-регіонал, який у минулому був депутатом Одеської обласної ради, Володимир Завальнюк у відповіді на запит "Ні корупції!" так і не пояснив, які службові обов’язки президента ВНЗ Сергія Ківалова.

Зокрема, посадовець підкреслив, що управління діяльністю університету здійснює ректор. Колегіальним органом управління навчальним закладом є вчена рада, головою якої обрано президента юридичної академії, одіозного нардепа, який на початку 2014-го року голосував за так звані «диктаторські» закони 16 січня, а раніше розробив скандальний закон про мову, Сергія Ківалова.

При цьому Завальнюк так і не пояснив, а чим саме займається президент юридичної академії, перерахувавши лише повноваження вченої ради.

Ректор навчального закладу також розповів, що юридична академія є державним вишем і фінансується за рахунок бюджету. А підпорядкований університет Міністерству освіти й науки.

Своєю чергою, як повідомляв «Ні Корупції!», офіційним засновником Одеської юридичної академії є вже неіснуюче Міністерство освіти й науки, молоді та спорту зі скандальним очільником ще з часів екс-президента Януковича Дмитром Табачником, який втік за кордон.

При цьому на офіційному сайті університету інформація про президента ВНЗ Сергія Ківалова розміщена вище інформації про ректора, який згідно з відповіддю "Ні корупції!" здійснює управління закладом.