Житло екс-директорки Львівської галереї мистецтв обшукали у справі зниклих стародруків

Правоохоронні органи провоели обшук у помешканні колишньої директорки Львівської галереї мистецтв Лариси Возницької-Разінкової.

Про це повідомила речниця Національної поліції Львівської області Світлана Добровольська, інформує ZAXID.NET.

За її словами обшуки проводили слідчі Галицького відділу поліції в рамках розслідування, деталі обшуку не розголошують.

Народний депутат Ігор Васюник на своїй сторінці у Facebook оприлюднив фото Лариси Возницької під час обшуку і повідомив, що правоохоронці нічого не знайшли.

«В помешканні Лариси Возницької зараз проводить обшук поліція. В рамках відкритого кримінального провадження за фактом, начебто, викрадення якихось книг з Музею книги. За заявою нинішнього керівника картинної галереї Тараса Возняка», - написав він.

Екс-очільницю музею правоохоронці викликали для дачі пояснень 10 серпня.

Лариса Возницька-Разінкова очолила Львівську галерею мистецтв після загибелі свого батька Бориса Возницького, у 2012 році. Восени 2016 року відбувся конкурс на цю посаду. У конкурсі переміг Тарас Возняк. За його розпорядженням було проведено перевірку фондів. В ході перевірки виявилос, що з Музею давньої книги зникло кілька сотень стародруків та манускриптів. За фактом зникнення артефактів відкрито кримінальне провадження.

Як повідомляв "Ні корупції!", на сьогодні йдеться про нестачу 224 експонатів стародруків і рідкісних книг, які зникли з фондів Музею мистецтва давньої української книги Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького. 

Читайте також СТАРОДРУКИ ВИКРАДАЮТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ КОЛЕКЦІОНЕРІВ-МІЛЬЯРДЕРІВ – ВОЗНЯК

ПРО МИЛЕ ПОЄДНАННЯ АМОРАЛЬНОСТІ ТА КОРУПЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ