Будівлю Київської ОДА обшукали у справі про корупцію (ОНОВЛЕНО)

Прокуратура Київщини спільно з СБУ 1 серпня провела обшуки у службовців Управління інфраструктури КОДА у справі про корупцію при видачі дозволів на обслуговування приміських автобусних маршрутів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Відзначається, що посадові особи управління інфраструктури КОДА у 2015-2016 роках розробили протиправну схему і видавали документи підконтрольним їм автомобільним перевізникам, які фактично не відповідали кваліфікаційним вимогам конкурсу.

"Обшуки проходять у службових приміщеннях Управління інфраструктури КОДА та в помешканні фігурантів кримінального провадження. На даний час проведення слідчих дій триває", - повідомили у прокуратурі.

Про результати досудового розслідування обіцяють повідомити додатково.

Своєю чергою, голова Київська ОДА Олександр Горган на своїй сторінці у Фейсбук порадив звикати до слів "обшуки, арешти, взяття під варту" у новинах про Київську область.

 

Як повідомляв "Ні корупції!", 5 квітня, десятки маршрутних таксі заблокували територію біля будівлі Київської облдержадміністрації на площі Лесі Українки. Водії вимагали від влади не знижувати плату за проїзд. Крім того вони вимагали відшкодовувати перевезення пільговиків, а ще - боротися з нелегальними перевізниками і розподіляти маршрути на конкурсній основі.

«Ми вимагаємо прозорості в розподілі маршрутів між водіями. Позбавляють роботи тих, хто пропрацював близько 20 років. А віддають місця не зрозуміло кому. З нами не укладають договорів щодо перевезення пасажирів пільгових категорій. За це відповідальні заступник глави ОДА Олександр Савченко та в. о. начальника управління інфраструктури Київської ОДА Олег Манушевич. Вимагаємо їхньої відставки», - сказав тоді голова асоціації автоперевізників Київщини Віталій Ареф'єв.

Читайте також ВЛАДА КИЇВЩИНИ ВИМАГАЄ ВІД ПЕРЕВІЗНИКІВ ПОВЕРНУТИ ПОПЕРЕДНЮ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ