Над незадекларованим будинком начальника департаменту ГПУ збили дрон

Над будинком керівника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності ГПУ Володимира Бедриківського був збитий дрон.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив член громадської ради НАБУ Олексій Гриценко. 

"Під час зйомки дроном будинку, який було незадекларовано, начальника департамента ГПУ Бедриківського наш дрон було збито з вогнепальною зброї після певної кількості пострілів з території, де він живе. Ми з Олегом Пушою викликали поліцію і чекаємо наряд", - написав він і додав, що зйомку будинку здійснювали за закликом генпрокурора Юрія Луценка, "який просив повідомляти про недоброчесних прокурорів і надавати таку інформацію".

Активіст також висловив сподівання на швидку реакцію правоохоронців.

"Сусідка віддала дрон, який впав на її територію. (...) Людина, схожа на Бедриківського, втекла до озера. На території 2 автівки, одна з яких ним задекларована", - пізніше додав Гриценко.

Своєю чергою, Центр протидії корупції на своїй сторінці у Фейсбук написав: "Раніше вони закривались гігантськими парканами, тепер - обстрілюють дрони".

Як повідомляв "Ні корупції!", раніше «Схеми» повідомляли, що голова департаменту ГПУ живе в будинку на майже 600 квадратів, записаному на матір.