НАБУ затримало головного лікаря Запорізької обласної лікарні

Детективи НАБУ спільно із САП затримали головного лікаря Запорізької обласної лікарні. Його підозрюють у незаконній закупівлі карет швидких.

Про це йдеться на сайті НАБУ.

За версією слідства, затриманий у змові з іншими службовими особами лікарні та ТОВ у 2012 році організував проведення незаконної процедури закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги за рахунок субвенції з державного бюджету (бюджетна програма «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров’я»). В результаті для потреб очолюваного ним комунального медичного закладу за бюджетні кошти було придбано 26 одиниць легкових спеціальних (санітарних) автомобілів, комплектація та технічні параметри яких не відповідали вимогам стандартів України, і експлуатація яких за прямим призначенням була неможливою. Також, за версією слідства, внаслідок цих дій державі було завдано збитків на загальну суму 13 мільйонів гривень.

"На даний час затриманий доставляється до Національного антикорупційного бюро у м.Києві, де йому буде повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу і відсторонення його від займаної посади", - повідомили в НАБУ і додали, що слідчі дії в Запорізькій обласній лікарні здійснюються в рамках розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовими особами Запорізької ОДА та Запорізької клінічної лікарні своїм службовим становищем, внаслідок чого інтересам держави завдано збитків в особливо великих розмірах.

Читайте також МІНДОХОДІВ ТА МОЗ ЗМУШУВАЛИ ФРАНЦУЗІВ ПІД ЧАС ЗАКУПІВЕЛЬ “ШВИДКИХ” БРАТИ УЧАСТЬ У КОРУПЦІЙНИХ СХЕМАХ