Карусель від Яценка. Реконструкція майдану у черговому райцентрі на Черкащині обійдеться в 11,5 млн. грн.

Відкриті торги на реконструкцію площі в м.Христинівка Черкаської області з очікуваною вартістю в 11 936 869 грн закінчилися перемогою фірми екс-регіонала.

Аукціон провели 28 липня. Переможець, ТОВ "МБП-Тепломережа", готове взятися за роботу за 11 550 000,00 грн.

Про це повідомляється у системі "Прозорро".

Мінімум у торгах, 10 947 200,00 грн,  запропонувало ТОВ "УРРБК". Його пропозицію відхилили, бо вона не відповідає вимогам.

Протягом останніх п’яти років ТОВ "МБП-Тепломережа" заробило 38 мільйонів гривень за 42 угодами держзакупівель.

Це товариство засноване 22 роки тому у Христинівці, його статутний фонд - усього тисяча гривень. Керівником ТОВ є Микола Плужник, який був депутатом від ПР в Черкаській обласній раді.

скрін з deputat.ck.ua

Після чого він входив до депутатської групи "Рідна Черкащина". У 2015 році балотувався до облради від БПП “Солідарність”. Не пройшов.

Нині він – депутат міськради Христинівки.

Це місто входить до складу 200 виборчого округу, від якого до ВР обрали екс-регіонала Антона Яценка.

Нещодавно його звинуватили у відмиванні 23 млн. грн. з держбюджету на реконструкції фонтану в Умані.

Як повідомляють ЗМІ, в аукціоні брали участь ТОВ "Імперія води", ПП "Центр-Монтаж-Енерго", ТОВ "МБП-Тепломережа", які вдалися до антиконкурентних узгоджених дій.

"МБП-Тепломережа" та "Центр-Монтаж-Енерго" були учасниками тендеру  і на ремонт площі у Христинівці.

З тендерної документації відомо, що на центральному майдані Христинівки після реконструкції з’явиться атракціон «одноповерхова весільна карусель зі світловим та музичним супроводом» на 16 посадкових місць. А також скульптура «Козак Мамай» - кольорова зі склопластику вагою близько 150 кг та висотою 2,25 м.

Як ми вже повідомляли, таку ж весільну карусель та скульптуру, цього разу Богуна, запланували й у сусідньому райцентрі – Монастирищі. Схоже, подібні об’єкти стають обов’язковими атрибутами реконструкцій площ за понад 10 млн грн. на 200 виборчому окрузі.