Суса посадили під домашній арешт

Солом'янський райсуд Києва обрав колишньому чиновнику Генпрокуратури Дмитру Сусу запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на 2 місяці, повідомляє УП. 

Згідно з повідомленням кореспондента 112 каналу, Сус перебуватиме під арештом у Хмельницькому, на батьківщині.

Екс-чиновника ГПУ також зобов'язали здати паспорти та вдягнути електронний браслет.

Екс-заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса підозрюють у привласненні коштів та майна.

Він нібито привласнював вилучені при обшуках кошти, а також продавав вилучені матеріальні цінності – наприклад, перепродав гральні автомати та відеореєстратор, повідомляла УП.

Раніше Сус забув вказати в анкеті доброчесності авто преміум класу Audi Q7 вартістю понад 900 тисяч грн, що, як з’ясували журналісти, належало його 85-річній бабусі.

Як повідомляв "Ні корупції!", 25 липня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури України Дмитра Суса.

Читайте також ДМИТРО СУС І НАБУ: ВІЙНА КОМПРОМАТІВ