Горган, Сапожко і Чібісов не знайшли мільйонний ремонт у міському парку Броварів

На ремонті центрального парку в Броварах вкрали 15 млн грн.

Про це в ході інспекції в місті Бровари Київської області заявив голова Київської обласної Державної адміністрації Олександр Горган, передає "АСН".

"На ремонт центрального парку міста Бровари було виділено 15 млн грн: 7 - з обласного, а майже 9 млн грн - з міського бюджету Броварів. Однак за фактом роботи в центральному парку не виконані", - заявив він, оглядаючи парк.

З його слів, державні кошти виділені були на установки понад 69 лавочок за документацією.

"Але, як ми бачимо, в парку немає жодної лави", - показав губернатор відсутність лав.

Аналогічна ситуація зі світильниками, плиткою, яка мала бути укладена. Показово, що ліхтарі, як і плитка, були складені біля дитячого майданчика просто на землі.

"І, схоже, підрядника абсолютно не турбує той факт, що діти можуть отримати травми, впавши на залізні світильники, які лежать у траві", - повідомляє видання.

Така ж ситуація з плиткою, яка безгосподарно лежить на узбіччі по периметру парку, а також складена в людський зріст біля дитячого майданчика. Нікого не лякає, що ці кам'яні брили будь-якої миті можуть впасти, покалічивши дитину, обурюються чиновники.

"Як ми бачимо, нічого не зроблено! Хоча всі акти про виконані роботи були закриті ще в 2016 році", - зазначив губернатор.

У свою чергу, прокурор Київської області Дмитро Чібісов пообіцяв, що його відомство поставить всі крапки над "і", мовляв, на місці вже почала працювати оперативна група, яка складе акти про порушення.

"І всі, хто винен у невиконання робіт, понесуть кримінальну відповідальність", - запевнив він. Раніше губернатор Київської області розповідав, що ситуація, коли підрядники за відкати виграють будівельні тендери в області - повсюдна. З його слів, підрядна організація платить близько 20% відкату, щоб виграти цей тендер. І підрядник зазвичай платив готівкою працівникам обласної адміністрації.

"Але від сьогодні всі підрядники повинні знати: корупційні схеми розірвані і всі винні будуть притягнуті до відповідальності силами прокуратури та органами державної виконавчої влади", - попередив він.

Як повідомляв "Ні корупції!", виконавець робіт у броварському парку - ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС». Згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками і власниками ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» є Школьний Богдан Анатолійович і Гринкевич Роман Ігоревич.

Розмір статутного капіталу фірми – 1 тисяча гривень. Товариство зареєстроване рік тому, у лютому 2015-го.

За інформацією видання «Наші гроші», Роман Ігорович Гринкевич з великою ймовірністю є сином відомого у Львові Ігоря Гринкевича, який «прославився» через реставрацію Вірменської церкви. Його компанія «Верховина» стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Також у 2014 році пов’язані з ним компанії оштрафували за змову на тендері.

Як повідомляє «Маєш право знати», після того, як ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» проклало у парку «Перемога» велодоріжки, з’явились перші скарги.