Мільйонний тендер “з театральною підсвіткою” доведеться скасувати

Оголошений департаментом освіти Черкас мільйонний тендер на авто «з театральною підсвіткою», кермом, оздобленим шкірою та іншими витребеньками, схоже, доведеться скасувати. Після публікацій "Ні корупції!" тендерний комітет відхилив пропозиції обох учасників процедури.

Пропозицію переможця аукціону, ТОВ «Колос-Авто», відхилили, оскільки, згідно з інформацією з відповідного протоколу, вона не відповідає вимогам такої документації. Тендерний комітет, зокрема, вказує, що з наданого ТОВ відгуку «не можливо встановити, чи договір виконано на день подання пропозиції, чи виконується». В інформації про відхилення тендерної пропозиції «конкурента» фаворита аукціону замовник вказав, що ТОВ «Автокомерц» не надав підтвердження тендерної документації. Узагалі, як ми вже зазначали, з усіх документів, які належить додавати, згадане товариство спромоглося на от таке.

Як ми повідомляли, 20 липня Департамент освіти Черкаської міськради провів аукціон на автомобіль за 1,1 млн. грн. у тендері з ознаками фіктивності. 

За завищеною на понад 200 тисяч гривень від ринкової ціною чиновники планували купити автомобіль для дитячого будинку сімейного типу, у якому виховують 11 дітей. Про зручний автомобіль вони мріють п’ять років.