Мер Енергодара, відпущений судом на поруки, утік, його оголосили в розшук (ОНОВЛЕНО)

Міського голову Енергодара Запорізької області Павла Музику оголосили в розшук.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області. 

"21.07.2017 міського голову Енергодара оголошено у розшук, та 24.07.2017 Енергодарською місцевою прокуратурою до суду направлено клопотання про зміну запобіжного заходу з особистого зобов’язання на тримання під вартою", - йдеться в повідомленні.

За даними прокуратури, Музику було викликано 13 липня на 10 годину до Енергодарської місцевої прокуратури для проведення слідчих дій, але він не з’явився, про поважність причин неявки не повідомив. Під час допиту сусідів підозрюваного встановлено, що він за адресою постійного проживання тривалий час не з’являвся.

Під час допиту працівників виконавчого комітету Енергодарської міської ради встановлено, що міський голова Енергодара перебуває у відпустці та точне місце перебування його невідоме.

В "Опозиційному блоці" стверджують, що Музика не ховається від слідства, а перебуває на лікуванні.

"Музика перебуває у відпустці з 13 по 28 липня, про що також, як законослухняний громадянин, повідомив прокурору. Зараз він проходить обстеження в одній з лікарень Запоріжжя", - повідомляється на сайті політсили.

Нагадаємо, Музика розцінював кримінальне провадження проти нього як політичне переслідування.

Як повідомляв "Ні корупції!", 9 чеврня Павлу Музиці вручили повідомлення про підозру у незаконному звільненні одного з керівників комунальних підприємств. 

12 червня Енергодарський міський суд виніс ухвалу про застосування до міського голови Енергодара запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, тобто відпустив на поруки.

Додамо, що раніше, півроку тому, прокуратура Запорізької області повідомляла, що провела обшуки в адміністративній будівлі Енергодарської міської ради та за місцями проживання посадових осіб ради

"В засобах масової інформації неодноразово висвітлювалось питання про привласнення грошових коштів місцевого бюджету м. Енергодара посадовими особами Енергодарської міської ради та комунальними підприємствами міста.

На цей час у кримінальному провадженні отримано відомості про те, що до вчинення злочинів можуть бути причетні посадові особи міської ради та комунальних підприємств міста, у яких за місцем роботи може зберігатися документація, яка підтверджує незаконне використання бюджетних коштів", - йшлося у повідомленні.

Раніше відділенням поліції разом з працівникам прокуратури вже проводились обшуки в адмінбудівлі КП «ПКВ» та за місцем проживання посадових осіб підприємства. Водночас частина документів підприємства виявлені у згорілому приміщенні колишнього «Банно-прального комбінату».

Мер Енергодара Павло Музика, якого було обрано мером від «Опозиційного блоку», тоді прокоментував ці обшуки як політичне замовлення. 

Своєю чергою, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль на своїй сторінці у Фейсбук написав: «Боротьба з корупцією – в дії! Красти у громади – не дозволено нікому! І не потрібно перетворювати правопорушення на політику!».