Київрада прийняла до розгляду петицію про збереження артефактів на Поштовій

Електронна петиція «Просимо врятувати безцінні історичні артефакти та археологічні розкопки на Поштовій площі!» набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради “Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій”, кількість голосів та прийнята до розгляду.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.
 
Вказана петиція набрала 13 265 голосів при мінімально необхідних 10 000.
 
Заступник міського голови-секретар Київради Володимир Прокопів уже доручив постійній комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики, а також виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку.
 
Автор ініціативи Акім Галімов зазначає, що археологічні розкопки, які ведуться на Поштовій площі, на сьогоднішній день опинились під небезпекою знищення.
 
«Квартали стародавнього Києва завалюють мішками зі сміттям, а фінансування роботи археологічної групи припинилося 4 місяці назад. У зв'язку з Євробаченням, на історичному місці хрещення Русі (річці Почайна), пришвидшеними темпами добудовують торговельний центр. А культурні шари X-IX століття, які могли би мати революційне значення для науки, будівельники через декілька днів мають намір залити бетоном», - зазначив він.
 
Автор також звернувся до міського голови  Віталія Кличка з проханням щодо музеєфікації та подальшого дослідження старовинної вулиці часів Київської Русі.
 
Із повним текстом петиції можна ознайомитись ТУТ

Читайте також ІНВЕСТИЦІЙНА ЯМА НА ПОШТОВІЙ ПЛОЩІ (РОЗСЛІДУВАННЯ)

ПОЧТОВАЯ ПЛОЩАДЬ КАК ПАМЯТНИК УКРАИНСКОЙ КОРРУПЦИИ. ТРЦ СТРОИТСЯ БЕЗ ЗЕМЛЕОТВОДА