Прокладка “Мантікор” за півроку “підняла” 35 мільйонів на залізничних тендерах

 

ТОВ «Мантікор» нещодавно стало одним із постійних переможців тендерів "Укрзалізниці". Попри те, що фірма була заснована у 2012 році, раніше їй не щастило з державними тендерами. Але наприкінці 2016-го компанія змінює адресу прописки  і раптово починає переможну ходу.

Віднедавна «Мантікор» переїхав на провулок Лабораторний, будинок  № 1 у Києві. Ця адреса офіційно занесена ДФС до списку адрес масової реєстрації та налічує близько 300 співмешканців юридичного сектора.

У цьому ж будинку зареєстровані такі фірми як ТОВ «НВП Укрпромвпровадження», ТОВ «Локомотивсервіс», ТОВ «Стрім-Інвестгруп», ТОВ «ТД «Українські акумулятори» та ТОВ «НВФ «Укрпромвпровадження». Ці фірми пов’язані з сімейством Капирулі та мають на своєму рахунку 1,5 мільйрдів гривень, виграних на тендерах Укрзалізниці.

Перелік компаній, зареєстрованих у пров. Лабораторному, 1 (за даними бізнес-пошукової аналітичної платформи YOUCONTROL).

Дослідити всіх співмешканців Лабораторного провулку щодо їх пов’язаності з тендерами залізниці, на жаль, неможливо.

В тендерних документах ТОВ «Мантікор» зазначило, що має штат працівників у кількості одного директора, і такого «штату» нібито достатньо для виконання мільйонних поставок залізничного обладнання». Отже, єдиним працівником підприємства є мешканка міста Бердичів, Житомирської області Берднікова Марина Михайлівна.

Саме ж ТОВ «Мантікор», звісно, не є виробником продукції, яку поставляє залізниці. В тендерній документації фірма зазначає, що виробництво товарів здійснює зокрема ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та ПАТ «Нововолинський ливарний завод».

Також фірма надає листи від виробників про те, що вони надають право «Мантікору» представляти їх інтереси на тендерах "Укрзалізниці".

При цьому “Мантікор” має тільки 2 замовники: Філію “Центр забезпечення виробництва” та Філію “Центр з ремонту та експлуатації колійних машин”.

Цього місяця фірма виграла найбільший тендер на 18 мільйонів гривень від ЦЗВ на постачання автозчепів та пружин для вантажних вагонів.

Чому українські виробники самостійно не беруть участь у тендерах на постачання запчастин до вагонів, а «довіряють» це прокладці з провулку Лабораторного? Наскільки чесно і сумлінно прокладка сплачує податки та чи не використовується для ухиляння від сплати податків? Чи не використовується вона як гаманець для оготівковування коштів залізниці?  Це питання до правоохороннних органів і тема для подальших журналістських розслідувань.

Наразі ж можна впевнено констатувати лише одне: ера фіктивних фірм у тендерах залізниці триває…. На жаль. 

ZБК