На Волині прокуророві намагались дати хабар, щоб забрати речдокази – бурштин

Прокуратурою Волинської області за оперативного супроводження Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито особу, яка надавала неправомірну вигоду працівнику однієї з місцевих прокуратур.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак – завдяки його принциповості правопорушника було затримано в момент вчинення злочину.

Зокрема, зловмисник надав 5 тис доларів США процесуальному прокурору за підміну речових доказів – вилучених у кримінальному провадженні 30 кг незаконно видобутого бурштину.

"Вказану особу затримано. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище)", - повідомили у Генпрокуратурі і додали, що санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Як повідомляв "Ні корупції!", депутата міської ради Дніпра, який намагався дати хабар заступнику директора одного з комунальних підприємств, затримала Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Хабародавець пропонував півтори тисячі доларів США за передачу двох автомобільних стоянок у довгострокову оренду.