Судді не хочуть судити свого колегу-хабарника, який стріляв в детективів НАБУ

Миколаївські судді не хочуть судити свого колегу-хабарника Бурана, який стріляв в детективів НАБУ: один за одним звільняються.

Про це повідомляє Центр протидії корупції на своїй стоірнці у Фейсбук.

"Вчора мало відбутись чергове засідання. Після того, як подав у відставку суддя Андрощук (на фото посередині), новим головуючим у справі став суддя Кузьменко. Проте засідання не відбулось, бо суддя Павлова (на фото зліва), яка теж входить в колегію у справі Бурана, начебто перебувала у нарадчій кімнаті. Хоча юрист Центр Протидії Корупції бачив її в коридорах суду", - йдеться у повідомленні ЦПК.

Новий головуючий суддя Кузьменко теж подав у відставку, але його досі не відпустили.

"Бідкається, що не хоче слухати резонансні справи а-ля Бурана. Коли він піде, залишиться 4 судді, які розглядають кримінальні справи, тому наступні засідання будуть призначатись з інтервалом раз в 2 місяці або і більше", - повідомляють у ЦПК і додають: "Дуже вигідно не проводити суддівську реформу в місцевих судах - так можна роками затягувати вироки НАБУ щодо ТОП-посадовців, яких так очікує суспільство. І чим довше очікує - тим більше у них питань до роботи Бюро. Це - ще одна тактика влади зі знешкодження НАБУ, справи якого гальмуються в судах".

Як повідомляв "Ні корупції!", Заводський районний суд Миколаєва 23 червня постановив продовжити термін тримання під вартою судді Малиновського районного суду Одеси Олексія Бурана, який під час обшуку в своєму будинку стріляв у представників НАБУ.

Олексій Буран під час затримання

Читайте також НАБУ НЕ ЗМОГЛО ЗАТРИМАТИ НА ПІВМІЛЬЙОННОМУ ХАБАРІ СУДДЮ: ТОЙ ВТІК, ВІДСТРІЛЮЮЧИСЬ