НАЗК перевіряє декларації мера Ірпеня, віце-президента ДП Антонов і чиновниці з АП

Під повну перевірку члена НАЗК Руслана Радецького потрапили декларації Ірпінського міського голови, віце-президента ДП Антонов, чиновниці з адміністрації президента, депутата Херсонської міськради.

Документ, що свідчить про це, "Українській правді" передав експерт Центру "Ейдос" Гліб Канєвський, повідомляє УП. 

Згідно з документом, проводиться повна перевірка декларацій Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, депутата Херсонської міськради Сергія Білоковиленка, депутата Сумської облради – Віктора Ладухи.

Також буде перевірено декларацію віце-президента ДП "Антонов"  Андрія Чабанова та ректора Донецького національного університету ім.Стуса Романа Гринюка.

Також будуть проаналізовані декларації начальника управління департаменту Кіберполіції Нацполіції Валерія Берези

Також буде проведена перевірка декларації  головного консультанта Головного департаменту документального забезпечення АП Ганни Кісільової, начальника головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, прокурорі Київської місцевої прокуратури  Інни Зарічанської, Максима Сірика.

Раніше стало відомо, що НАЗК вирішило провести повну перевірку ще 27 декларацій чиновників.

Перевірку розпочато 30 червня. Вона триватиме 60 днів.

Як відомо, раніше Національна агенція із запобігання корупції на одному із засідань вирішила провести повну перевірку декларацій 20 чиновників.

Ще до перевірки, 21 червня голова НАЗК Наталя Корчак заявила, що на мера Ірпеня, керівника партії "Нові обличчя" Володимира Карплюка накладено штраф 5100 гривень.

Як відомо, згідно з даними електронної декларації, Карплюк володіє 20 земельними ділянками загальною площею близько 2 га в Бучі та Ірпені, а також сімома квартирами, три з яких – у Польщі.

У 2017 році стало відомо, що Карплюк за 901 тис гривень придбав матеріали для пам'ятника Тарасу Шевченку.

За 2014 рік Карплюк задекларував 67 квартир.

У липні 2016 року Генпрокуратура обшукала помешкання мера Ірпеня .

Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявив, що мери Бучі та Ірпеня протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема – екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

Як повідомляло видання "Слово і діло", головний консультант головного департаменту документального забезпечення Адміністрації президента України, дружина депутата Київської міської ради від фракції «Єдність» Ігоря Кисільова Ганна придбала простору квартиру в Києві за 7,5 мільйонів гривень.

Згідно з поданим документом, 14 липня Кісільова заплатила 7,5 млн грн ПрАТ «Мандарин Плаза» за купівлю квартири загальною площею 212,1 кв. м. Також зазначимо, що 24 квітня співробітниця АП придбала новий автомобіль Audi A8 2017 року випуску за 2 млн 35 тис. грн в «Ауді Центр Київ Південь», а 1 липня продала свій старий автомобіль Mercedes ML-250 CDI 2011 р. в. за 960 тис. грн.

У 2016 році Кісільова задекларувала кільце з діамантом, сережки з діамантами, хрестик золотий із діамантами, картину художника А. Фіголя та хутряну шубу. Крім того, в щорічній декларації за 2016 рік вона вказала грошовий подарунок на суму 10 млн 800 тис. грн від себе самої. Принаймні так вказано в самій декларації. Того ж року вона офіційно заробила 100 тис. 85 грн, а 3 млн 751 тис. 200 грн отримала від продажу майна. Готівкою співробітниця АП тримає 559 тис. дол., а її чоловік – 10 тис. дол.

Читайте також ЧОМУ НЕ ПРАЦЮЄ ПЕРЕВІРКА Е-ДЕКЛАРАЦІЙ

ЧИ ЗМОЖУТЬ У НАЗК ПЕРЕВІРИТИ, ЯК ЖИВУТЬ ЧИНОВНИКИ?