Найкращий чиновник: навіщо він потрібний і скільки коштує

Щороку сотні чиновників з тисячної армії беруть участь у конкурсі, мета якого обрати з поміж них найкращого, найдостойнішого державного службовця.

«Ні корупції!» намагався з’ясувати, чи не є цей конкурс пережитком, чому й навіщо його досі проводять, і скільки грошей держава витрачає, щоб було оголошено кращого достойника серед держслужбовців.

Як проводять конкурс

Щоб зрозуміти, наскільки проведення конкурсу є масштабним, спробуємо пояснити суть і етапи його організації і проведення.

Як повідомили «Ні корупції!» на офіційний запит у Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС), щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відповідно до Порядку проведення цього конкурсу та відповідного наказу Нацагенства з питань держслужби від 15 лютого 2012 року №29.

Конкурс, кажуть у Нацагенстві, «проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури (1 тур – березень-квітень, 2 тур – травень-червень, 3 тур – вересень-жовтень) серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Для проведення конкурсу державними органами утворюються організаційні комітети з проведення першого туру конкурсу; організаційний комітет з проведення другого туру конкурсу між Апаратом ВРУ, АПУ, секретаріатом КМУ, міністерствами та відомствами тощо та оргкомітет з проведення третього туру конкурсу.

Щоб взяти участь у конкурсі, державні службовці повинні подати оргкомітету з проведення першого туру конкурсу заяву про участь, копію особової картки держслужбовця встановленого зразка, подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілки чи ради трудового колективу та інші матеріали.

Потім оргкомітет засідає і ухвалює рішення про участь того чи іншого держслужбовця у першому турі конкурсу. У другому турі конкурсу беруть участь переможці першого туру, а, відповідно, переможці другого туру, допускаються до участі у третьому.

Після третього туру оргкомітет шляхом голосування визначає переможців та лауреатів.

Гроші для конкурсу і для переможців із державної казни

У Нацагенстві з питань держслужби «Ні корупції!» повідомили, що у 2014 році бюджетних видатків на проведення конкурсу передбачено не було.

У 2015-му фінансування того заходу здійснювалося в рамках бюджетної програми «Забезпечення інституційного розвитку державної служби, проведення прикладних досліджень і розробок у сфері державної служби та її адаптації до стандартів Європейського Союзу» і становило 30 тисяч гривень.

У 2016-му році проведення конкурсу вже здійснювалося в рамках іншої держпрограми – «Підготовка державних службовців V-VII категорій, підвищення кваліфікації державних службовців І- VII категорій, інших категорій працівників, спеціалістів з питань фінансового моніторингу у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму, працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та світової інтеграції, організація підготовки та виконання тренінгових програм і заходів з розвитку вищого корпусу державної служби, забезпечення інституційного розвитку державної служби» і становили уже 80 тисяч гривень.

У 2015 році переможці і лауреати (ІІ місце) конкурсу «Кращий державний службовець» отримали дипломи і грошові винагороди у розмірі 10 тисяч гривень і 5 тисяч гривень відповідно. Лауреати, які зайняли 3 і 4 місця, були нагороджені пам’ятними листами конкурсу.

У 2016 році на підставі змін, внесених до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» постановою КМУ від 13 січня 2016 року №13, розмір грошової винагороди становив 20 тисяч гривень для переможців, 10 тисяч гривень за 2-ге місце і 5 тисяч гривень – за 3-тє і 4-те місця.

Ось ці люди торік отримали гроші за перемогу у конкурсі «Кращий державний службовець»:

При цьому інформацію про проведення конкурсу у 2017 році, а також грошові винагороди для переможців у цьому році у Нацагенстві України з питань державної служби надати відмовившись, пославшись на загальнодоступні джерела інформації, що є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації!».

Як проводять конкурси у КОДА і КМДА і про вишеньку на торті

На відміну від НАДС, у регіональних органах місцевої влади конкурс «Кращий державний службовець» проводять без особливого ентузіазму, а лише тому, що їм про це прийшла «рознарядка».

Скажімо, як повідомили «Ні корупції!» на запит у Київській обласній державній адміністрації, щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться згідно з вимогами наказу Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29, відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 19 вересня 2007 року № 1152. КОДА забезпечує проведення І туру Конкурсу згідно з Порядком проведення конкурсу та Методичними рекомендаціями. Участь у 1-му турі можуть взяти ті чиновники, документи яких відповідають Методичним рекомендаціям.

Водночас, як повідомили «Ні корупції!», у 2015 році в апараті Київської облдержадміністрації конкурс не проводився у зв’язку з відсутністю учасників. «Про це було офіційно повідомлено Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях листом «Про неможливість проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в 2015 році», - зазначили у КОДА.

У 2016 році конкурс проводився, і було утворено оргкомітет. У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Білокопита Оксана Дмитрівна, головний спеціаліст загального відділу апарату облдержадміністрації. В результаті, Білокопита О.Д. автоматично стала учасником ІІ туру конкурсу, що проводився Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при КОДА, але далі 2-го туру чиновниця не пройшла.

Крім того, у КОДА повідомили, що жодні заохочення (дарунки, призи, виграші тощо) як учасників, так і переможців І туру конкурсу в апараті облдержадміністрації не передбачені. Відтак, жодної копійки на проведення конкурсу у КОДА не потратили.

Своєю чергою, у КМДА ситуація із кількістю взяти участь у конкурсі  жвавіша.

Окрім того, у відповіді «Ні корупції!» на офіційний запит у Комунальному навчальному закладі «Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» повідомили, що хоча окремого фінансування проведення першого та другого турів конкурсу у місцевому бюджеті не передбачено, а заходи проводяться у рамках діяльності органів державної влади, у проведенні конкурсу є своя вишенька на торті.

Так, окрім вручення переможцям грошових винагород, переможці та лауреати конкурсу користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном. Крім того, додали у відповіді на запит, у 2015-2916 роках учасники конкурсу буди відзначені Подякою київського міського голови.

Ось переможці першого та другого турів конкурсу у 2015-2016 роках:

Чи важко виграти конкурс?

Щоб перемогти у конкурсі, треба однозначно мати знання. Знати Конституцію України та законодавство про державну службу, треба виконати тестові завдання на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та запобігання і протидію корупції та треба мати знання щодо складання ділових документів.

І, як і в будь-якому питанні, де є попит, з’являється і пропозиція.

Наприклад, тести і завдання для проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» можна знайти на сайті НАДС. Скажімо, тут можна знайти завдання, тести і ситуаційні завдання для І туру конкурсу, ось тут завдання і тести для ІІ туру. А ось тут є орієнтовна тематика творчих робіт для учасників ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

А вже в інтернеті можна купити відповіді на ці завдання. Скажімо, збірник відповідей на тести на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 06.05.2016 № 9713285 коштує 200 гривень.

А на цьому ресурсі щодо проходження конкурсів на зайняття вакантної посади держслужбовця можна від 200 до 300 гривень купити збірники з усіма можливими питаннями, що можуть бути і під час конкурсу «Кращий державний службовець».

Ну, і залишиться усе це вивчити, або, якщо пощастить, списати...

Тоді перемогти, отримати 20 тисяч гривень грошової винагороди за перше місце і цільове направлення для вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України.

Ну і при нагоді, як кажуть у НАДС, професійно зрости та підвищити авторитет державної служби, задля чого, власне, і проводиться конкурс.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»