Міська рада Черкас вже не хоче телепіару за півмільйона?

12 липня Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради оголосив  відкриті торги на закупівлю послуг з виготовлення, трансляції інформаційних сюжетів, інформаційно-аналітичних програм та трансляцію телепередач у прямому ефірі за трьома лотами відповідно. Очікувана вартість телепослуг склала 525 532,00 грн. Згодом тендерний комітет відмінив торги за лотами №1-3 через «відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг».

Згідно з тендерною документацією, «піар» чи телекомунікаційні послуги упродовж серпня-грудня 2017 року вартістю у півмільйона гривень передбачали:

  • виготовлення та трансляцію 80 інформаційних сюжетів,
  • виготовлення та трансляцію 28 інформаційно-аналітичних програм,
  • трансляцій 18 телепередач у прямому ефірі.

Через тиждень після публікації оголошення торги відмінили. Раптом з'ясувалося, що такі послуги вже не потрібні. Як вже писав «Ні корупції!»,  такі скасування торгів у Черкасах – непоодинокі. Місцеві експерти в галузі публічних закупівель вбачають у цьому зловживання і можливість таким чином впливати на вибір "потрібного виконавця".

Чи так це насправді, зможемо переконатися згодом, коли в Черкаської міської ради, можливо, знову з’явиться потреба в телепослугах.