Слон, Богун та весільна карусель – у райцентрі на Черкащині реконструюватимуть площу за 10 млн грн.

17 липня Монастирищенська районна рада оголосила про реконструкцію центральної площі в райцентрі. Очікувана вартість робіт склала 10 404 014 грн. Тендер оголоcили вдруге. Напередодні торги відмінили через «невірно вказаний предмет закупівлі робіт».

Отож, усі помилки замовник виправив, залишилося дочекатися пропозицій та початку торгів. Їх запланували на третє серпня.

Згідно з технічною специфікацією цих торгів, на центральній площі Монастирища проведуть будівельні та ремонтні роботи, а також встановлять карусель та дві скульптури.

У вимогах до першого об’єкту замовники пишуть, що це має бути одноповерхова весільна карусель зі світловим та музичним супроводом на 16 посадкових місць.

Її хочуть «облагородити» огорожею з оцинкованої сталі завдовжки у 26 метрів.

Також на центральному майдані, за задумом замовників, буде скульптура «Іван Богун», виготовлена з латуні. Її вага має становити 1300-1600 кг. Розміри пам’ятника: висота – не менше 2,50 м, ширина – не менше 2,20 м.

Замовники додають орієнтовний зразок скульптури.

До всього цього, у центрі Монастирища ще хочуть встановити бронзового слона вагою у 225-250 кг, заввишки – не менше 1,3 м і завдовжки – не менше 1,7 м.

Тварина фонтануватиме – у техспецифікації передбачені для цього відповідні системи.

Свою любов до водограїв нещодавно продемонстрував депутат Верховної Ради від 200 виборчого округу, до якого входить Монастирище,  екс-регіонал Антон Яценко.

Нещодавно його звинуватили у відмиванні 23 млн грн з держбюджету на реконструкції фонтану в Умані.

Районний центр Монастирище розташований за 250 км від Черкас та 55 км від м.Умань, має до 10 тисяч населення.

Як писав "Ні корупції!", наприкінці минулого року у Кам'янці, що теж на Черкащині, відремонтували площу на майже півтора мільйона гривень. Замовники - міськрада, зекономивши усього 87 гривень, обійшла процедуру відкритих торгів, уклавши договір з потрібним підрядником.