Кличко нарешті звільнив свого заступника Сагайдака

Київський міський голова, голова КМДА Києва Віталій Кличко звільнив Іллю Сагайдака з посади заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

Відповідне розпорядження №544 від 17 липня 2017 року з'явилося на сайті Київської міської державної адімінстрації. 

Згідно з текстом документа, Сагайдака звільнено "за власним бажанням" з 20 липня 2017 року.

Згідно з рішенням, Сагайдаку будо виплачено компенсації за частину щорічної відпустки за календарних днів та щорічна основна відпустка 10 календарних днів.

Як повідомляв "Ні корупції!", заступник голови Київської міської державної адміністрації Ілля Сагайдак, який фактично не ходить на роботу з початку березня, але якому попри це зараховуються робочі дні і регулярно виплачується заробітна плата, з 10 по 19 липня перебуває в оплачуваній відпустці.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», заступник голови КМДА Ілля Сайгайдак після інциденту із обвалом Шулявського мосту, на початку березня, написав заяву про звільнення, однак досі це питання перебуває на розгляді структурних підрозділів виконавчого органу КМР (КМДА). Сагайдак не ходить на роботу, сам визнає, що із КМДА його пов’язують лише формальні стосунки, але при цьому за три місяці - березень-травень 2017 року – отримав 100 тисяч гривень зарплати.

Читайте також КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА

КЛИЧКО НЕ МОЖЕ ЗВІЛЬНИТИ САГАЙДАКА ЧЕРЕЗ КИЇВРАДУ