У Києві на хабарі у 125 тисяч спіймався працівник Нацполіції

Працівника одного з районних управлінь ГУ Національної поліції у Києві викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно зі столичною прокуратурою та внутрішньою безпекою НП.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Капітан поліції вимагав від мешканця Києва сто двадцять п’ять тисяч гривень за повернення майна, що було вилучено під час обшуку у його оселі.

Співробітники СБУ затримали зловмисника на «гарячому» біля його роботи під час передачі йому частини хабара у розмірі п’ятдесяти двох тисяч гривень.

"Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України", - повідомили в СБУ.

Як повідомляв "Ні корупції!", 4 липня 2017 року, працівниками прокуратури міста Києва, Служби безпеки України та Управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки в м. Києві Нацполіції України затримано слідчого київської поліції на отриманні 76 тисяч гривень неправомірної вигоди.

За інформацією прокуратури, поліцейський вимагав 76 тисяч гривень за проведення слідчих дій з метою зібрання доказів невинуватості та непритягнення до кримінальної відповідальності громадянина – учасника дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", у квітні цього року слідчий київської поліції погорів на хабарі у 100 тисяч гривень. Тоді слідчий вимагав гроші від громадянина однієї з країн Закавказзя за непритягнення до кримінальної відповідальності через крадіжку. Поліцейський обіцяв повернути чоловікові речовий доказ – автомобіль.

Читайте також ЗВОРОТНА ТЯГА: ЧОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНОВУ СТАЮТЬ МІЛІЦІОНЕРАМИ

СПІЙМАНОГО НА ХАБАРІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЯКИЙ ОТРИМАВ 120 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ХАБАРА, ЗААРЕШТУВАЛИ З АЛЬТЕРНАТИВОЮ ВНЕСЕННЯ 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ