Суд наклав арешт на київський дельфінарій «Немо», який присудили знести ще 2013 року

На початку липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора й дозволив арешт земельної ділянки, на якій розташований київський дельфінарій «Немо», що належить одеському депутату й заступнику воєнкома Приморського району міста Андрію Кисловському та екс-топ-чиновнику Одеської області Михайлу Кучуку.

При цьому суддя вирішив заборонити використовувати й розпоряджатись вказаною ділянкою, а також будівельними спорудами, розташованими на ній. Це рішення можна знайти в судовому реєстрі.

Нагадаємо, що ще у 2013 році Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю столиці, присудивши знести незаконно споруджену будівлю, яка використовується як дельфінарій. І хоча апеляція скасувала це рішення, Вищий господарський суд України 2 липня 2014 року став на бік відомства та залишив у силі рішення про демонтаж київського дельфінарію. Але, вочевидь, судове рішення так і не було виконане, і дельфінарій, який побудований незаконно, досі не знесли.

Михайло Кучук. Фото з відкритих джерел

Андрій Кисловський. Фото з відкритих джерел

Ще у п'ятницю, 14 липня, на офіційному сайті було вказано, що київський дельфінарій тимчасово не працює.

А вже у понеділок бачимо на сайті зовсім іншу картину.  Дельфінарій працює, надаючи чудеса у повному обсязі. 

В  окупованій Феодосії й Алушті НЕМО працює також. 

«Ні Корупції!» вже детально досліджував роботу мережі дельфінаріїв Кисловського-Кучука, яка працює не тільки в Україні, але й у Російській Федерації і навіть в окупованому Криму.