Одіозний суддя Вовк сам відмовився від участі у конкурсу до Верховного суду

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк подав заяву про зняття своєї кандидатури з конкурсу до нового Верховного суду.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Судово-юридична газета". 

"Впродовж всього конкурсу мені чинилися всілякі штучні перешкоди для успішного завершення моєї участі у ньому", - назвав одну з причин свого рішення суддя.

Вовк пояснив, що для цього на Вищу кваліфікаційну комісію суддів, яка проводить конкурс, чиниться тиск. За словами судді, зараз відкрите кримінальне провадження, в якому він проходить у якості свідка, але на нього також "намагалися покласти провину". При цьому суть справи він не розкрив.

Суддя наголосив, що звернувся з відповідною заявою до ВККС не через "особисті обставини", котрі йому "дружно намагалися організувати керовані правоохоронні органи та окремі політики, використовуючи для цього своїх пішаків — купку осіб, які зухвало називають себе громадськістю, які є політично вмотивованими та упередженими відносно більшості кандидатів".

З огляду на вищезазначене суддя також пояснив зняття кандидатури тим, що своєю поведінкою він "має сприяти довірі до проведення конкурсу".

Своєю чергою, як повідомляє УП, Вища кваліфікаційна комісія передасть матеріали щодо можливої корупції судді Окружного адміністративного суду Павла Вовка до Національної агенції з питань запобігання корупції.

 

"Було прийнято рішення зупинити участь у кваліфікаційному оцінюванні і направити матеріали до НАЗК", - повідомили Українській правді у ВККС.

"Зупинити кваліфікаційне оцінювання кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду Павла Вовка. Повідомити НАЗК та інших суб'єктів у сфері протидії корупції відповідно до їх повноважень про обставини, що можуть свідчити про порушення суддею законодавства у сфері запобігання корупції", - повідомили у прес-службі ВККС про рішення трохи згодом.

Як повідомляв "Ні корупції!",  у травні співробітники НАБУ обшукали приміщення Окружного адмінсуду Києва та будинок у селі Віта Поштова під Києвом, який записаний на екс-дружину голови суду Павла Вовка - Світлану.

Читайте також СУДДЯМИ ВЕРХОВНОГО СУДУ МОЖУТЬ СТАТИ СЕПАРАТИСТИ І ХАБАРНИКИ