Начальник Одеської митниці пообіцяв покарати підлеглих-корупціонерів

Начальник Одеської митниці Олександр Власов обіцяє покарати співробітників відомства, які брали участь в корупційних схемах, що дозволили розмитнити в червні 358 контейнерів за ціною на 30% нижче, ніж вимагає митна база, повідомляють "Українські новини".

Під час прес-конференції 14 червня, Олександр Власов повідомив, що вже звернувся в управління внутрішньої безпеки для проведення незалежного розслідування цієї ситуації після низки публікацій у ЗМІ. Співробітникам митниці, які брали участь в даній корупційній схемі, Власов обіцяє кримінальне переслідування.

"Ми вже призначили розслідування за цими фактами. Якщо вони підтвердяться, співробітники, які прийняли незаконне рішення, вони будуть звільнені, матеріали будуть передані в прокуратуру", - заявив він.

Напередодні сайт Оdessit повідомив, що протягом червня Одеська митниця оформила 358 контейнерів за ціною на 30% нижче, ніж базова митна вартість, через що бюджет недоотримав близько 70 млн. грн. При цьому ЗМІ зазначали, що дану схему організував сам Власов, збираючи в підприємців хабарі в залежності від типу товарів від 150 до 350 доларів за тонну. В ході прес-конференції Олександр Власов спростував дану інформацію.

А напередодні суть схеми описав сайт "Схеми митниці в деталях". За даними видання, примітною рисою корупціонного механізму, побудованого Олександром Власовим та його першим заступником та другом Антоном Борисенком, є спроба створення зовнішньої видимості законності проведеного оформлення контейнерних вантажів. З імпортерами було проведено розмову, під час якої було запропоновано оформлення вантажів за ціною на 30% нижче вартості по митній базі. Якщо імпортер погоджується, він повинен виконати дві умови: надавати юридичну особу зі справжнім керівником і складським або торговельним приміщенням і занести готівкою Власову або Борисенку суму, яка розраховується виходячи з ваги вантажу (взуття - по $ 350 / тонна, тканина - по $ 150 / тонна, іграшки - по 150 доларів / тонна, сумки - по 125 доларів / тонна, госптовари - 4 000 $ за контейнер).
Тільки за червень, пише видання, за таким тарифом було оформлено 358 контейнерів, а Олександр Власов та Антон Борисенко отримали 1 млн. 332 тис. 200 долл. США.

"Незгідними з поборами, а також тих, хто традиційно здійснює оформлення вантажів на інших внутрішніх митницях (Київська, Дніпропетровська, Ніколаєвська та ін.), керівник Одеської митниці Олександр зажимає в бюрократичні лещата. Контейнери таких суб'єктів ЗЕД з надуманих причин не випускають з Одеського порту, що наносить значні збитки у вигляді витрат на оренду складу, протермінування автомобіля та інших послуг, що надаються портом та морським перевізником. Таким чином, наступного разу нічого незалишається, якприйти на килим до Олександра Сергійовича",  - пише видання і додає, що глобальний задум керівників Одеської митниці - змусити всіх суб'єктів підприємницької діяльності розмитнювати взуття, тканина, іграшки, сумки і господарські товари в Одесі за його системою.

Як повідомляв "Ні корупції!", у березні цього року Володимир Гройсман розповів про масштабну корупцію на Одеській митниці, а також повідомив, що  Державана фіскальна служба направила спеціальний підрозділ на Одеську митницю, який за 5 днів виконав місячний план надходжень.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», нині відсторонений від посади керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров своїм наказом ліквідував «Відкритий митний простір» в Одесі, який з 2015 року намагалась запровадити колишня очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська.