На пов’язані з екс-міністром Клименком фірми зареєстровано більше 70 квартир

Олександр Клименко

У рамках розслідування злочинної діяльності екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка було виявлено низку підконтрольних йому фірм.

Встановлено, що на ці фірми було зареєстровано понад 70 квартир різної площі, здебільшого у житлових комплексах столиці, зведених у період 2013-2014 років.

Про це УНН стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Більшість квартир - у нових будинках столиці, зокрема 14 квартир зареєстровані у суміжних будинках по вулиці Механізаторів (ЖК "Ізумрудний", на офіційному сайті вказано вартість 25 тис. грн за квадратний метр). Площі 6 помешкань перевищують 90 кв. м кожна, а орієнтовна вартість одного помешкання коливається від 4 млн 810 тис. грн до 4 млн 914 тис. грн. Решта квартир мають менші площі та вартість – від 2,6 млн грн до 4,8 млн грн.

ЖК "Ізумрудний"

Є квартири у будинку по вул. Патріарха М.Скрипника (ЖК бізнес-класу "Островський") вартістю 4,1 млн грн та 3,1 млн грн (дві квартири), та ще одна квартира вартістю близько двох мільйонів гривень.

ЖК бізнес-класу "Островський"

 

У червні поточного року двокімнатна квартира площею 85 кв. м у цьому ЖК була виставлена на продаж за 155 тис. доларів.

Чотири квартири у різних будинках по вул. М.Драгомирова, йдеться про житловий комплекс "Новопечерські Липки", (одна вартістю у 8 млн грн, інша – понад 10 млн грн, дві квартири орієнтовною вартістю 4,4 млн грн кожна, та ще одна вартістю 4,1 млн грн). 

 

Будинок за адресою вул. Драгомирова, 20

Трикімнатна квартира з ремонтом у будинку по вул. Драгомирова, 20 виставлена на продаж за 330 тис. дол.

Помешкання у будинку на пров. Задорожньому, 6а: 2,5 млн грн та дві квартири вартістю близько мільйона кожна. Йдеться про ЖК "Геліос", що позиціонується як клубний будинок. Нещодавно однокімнатну квартиру "під ключ" у цьому комплексі було продано за 97 тис. дол.

Квартири по вул. Січових Стрільців, 70а (ЖК "Столичний дім"): 4,3 млн грн та 3,5 млн грн.

ЖК "Столичний дім"

Низка квартир у будинку на вул. І.Сікорського, 1б (ЖК "Зелений острів"): 2,6 млн грн, дві - вартістю по 2,8 млн грн, ще дві - вартістю 2,7 млн грн.

ЖК "Зелений острів"

Також є квартири в будинках по вул. Урлівська (1,4 млн грн, 1,5 млн грн), просп. М.Бажана (3,3 млн грн).

Квартири у будинку по вул. В.Гетьмана, 30б (ЖК "Уютний квартал"): 2,4 млн грн, 1,6 млн грн та два помешкання вартістю по 2,2 млн грн.

ЖК "Уютний квартал"

Також є квартири в будинках по вул. Ю.Шумського (3,1 млн грн та ще п’ять помешкань вартістю у середньому 1,3 млн грн кожне), на Дніпровській набережній (сім квартир вартістю понад 5 млн грн кожна, два помешкання орієнтовною вартістю понад 4,5 млн грн кожне та ще одне вартістю понад 2,7 млн грн), бульварі Т.Шевченка (понад 20 млн грн).

Окремо слід зазначити, що на фірми, які були зареєстровані на афільованих з О.Клименком осіб, було зареєстровано низку квартир у престижному столичному ЖК по вулиці Глибочицькій (ЖК "Покровський посад"). Офіційна вартість квадратного метру, яку оприлюднює забудовник на сайті проекту, стартує від 42 тис. грн. Йдеться не менше ніж про 18 помешкань. Вартість одного коливається від 4,5 млн грн до 6,4 млн грн.

ЖК "Покровський посад"

Ще дві квартири розташовані в окупованому Донецьку по вул. Артема. Наразі сказати про їх точну вартість складно, але можна припустити, що не менше 2-х млн грн кожна.

Сукупна орієнтовна вартість квартир перевищує 275 млн грн.

Слід зауважити, що також за юридичними особами закріплені машиномісця, здебільшого у тих же будинках, що й помешкання. Загалом кількість машиномісць перевищує два десятки (середня вартість одного машиномісця - 250 тис. грн).

Зауважимо, що вартість помешкань, вказаних у статті, приблизна та виведена, спираючись на оголошення про продаж квартир в згаданих та сусідніх будинках.

УНН